#25KUBOTA

Rozkmińcie, że w tym roku przypadają już 25 urodziny LEGENDARNEJ marki kubota! mamy dla was najnowszy katalog oraz kilka informacji o nowościach, które marka przygotowała celebrując swój jubileusz!

Kubota – marka kultowa, która swoimi produktami i działaniami wizerunkowymi, utwierdziła Polaków w przekonaniu, że ?Kubota to nie klapki, to styl życia?. Skoro klapki towarzyszą Polakom już od 25 lat – coś w tym jest! Przyznamy z resztą szczerze – u nas na co dzień w biurze chodzi się w Kubotach! Tymczasem marka kontynuuje swoje niezwykłe tradycje, ale również spogląda w przyszłość, aby bliska sercom milionów Polaków, w każdym sezonie zaskakiwała i sprawiała radość. Tutaj podkreślamy, że wszystkie produkty zaprojektowane są przez polskich projektantów i produkowane z najwyższej jakości materiałów.

Nowy „kubotowy” sezon zaczynamy od mocnego uderzenia – już 11 kwietnia 2019 r. do oferty oficjalnego sklepu internetowego wracają kultowe klapki Kubota na rzep, a w 2 połowie kwietnia będzie mieć miejsce premiera nowej kolekcji Premium, pełnej nowych wzorów, kolorów i zaskakujących materiałów.

Mamy też sprawdzone info, że w nowym sezonie czekają nas również zaskakujące kolaboracje oraz… premiery kolejnych linii klapków! W ofercie pojawią się produkowane w Polsce klapki basenowe, pierwsze w Europie klapki personalizowane, odzież oraz nowe akcesoria: breloki, przypinki i worki.

Przeczytaj również

JUNGMOB – ALAWAYS INDEPENDENT LOOKBOOK!

czytaj dalej

Koszule hawajskie od THE HIVE!

czytaj dalej

Miraculous „Cold Wave” Lookbook!

czytaj dalej

ANTIBODY PACK OD PHENOTYPE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *