BEAR DROP #2

Polskie przedmieścia mają wiele własnych tajemnic. Zakamarki, zaułki, ślepe uliczki, stare kamienice, osiedla na peryferiach, opuszczone pustostany, tory, zawsze przyciągały i pozwalały na bycie frywolnym. Często w tych miejscach nadal czuć zapach, intryg, szemranych biznesów, brudnych pieniędzy, bitu, melanżu, graffiti, alkoholu czy sex?u …

… Da się usłyszeć okrzyki, brzęk tłuczonego szkła, skrzypiący żwir i mielące koła. Bardzo często to właśnie tam swoje zalążki mają projekty muzyczne, to w takich miejscach planuje się życiowe działania, to tam jest lajt z ziomalami, są dyskusje, imprezy, dziewczyny jest ?malowane? i pite piwko. To tam mieszka młodość, wjeżdża nuta z fury i szybkie okulary. Takie rewiry to wyzwalacze wolności, to miejsca gdzie można zajarać race i bez konsekwencji cieszyć się własną rzeczywistością. To miejsca w których można stale swobodnie wyrażać się takim jakim się jest i odpychać stale przed siebie. Przedmieścia posiadają własne zasady, intrygują i przyciągają swoim surowym stanem w którym czuć nieprzewidywalność.

Rzeczy z aktualnej kolekcji to esencja, która wypływa z przedmieść miast. Lookbook powstał właśnie tam, skąd się wywodzimy i gdzie żyjemy na co dzień. W obecnym rzucie BEAR proponuje swobodne luźne t-shirty, które zostały wykonane ze 100% bawełny o gramaturze 180 gsm. Dwa projekty grafik to autorskie prace deskorolkowca i grafika Michała Jakubka (@7urkv). Całość, oczywiście zaprojektowana i wyprodukowana w PL.

Wszystkie osoby, które widoczne są na fotografiach to deskorolkowcy zaangażowani w tworzenie BHC. @7urkv / @jmaczugowski / @steez_jk / @c3bool / @trodzan / @jacobooass.
Zdjęcia byłby wykonywane między innymi analogowym aparatem Zenith XP13 na film 35mm, a także średnioformatowym Rolleiflex?em.

Przeczytaj również

Nowa kolekcja GAGABOO!

czytaj dalej

MASS DNM – FW18 – NYC LOOKBOOK – PART 2

czytaj dalej

TURBOKOLOR FW18 LOOKBOOK

czytaj dalej

NERVOUS STRONG COMPANY FALL 2018 LOOKBOOK!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *