DIAVAL – brand odzieżowy, społeczność, klub

Ostatnio zauważyliśmy, że co raz więcej młodych projektów nie przebiło się na rynku i albo zmierza ku końcowi albo już całkiem upadło. Rynek streetwearowy w Polsce jest jednak wymagający i tylko najlepsi gracze mogą na nim sobie poradzić. Nowi muszą być cierpliwi i startować z jak najlepszymi pomysłami. Takim odpowiednikiem wydaje się być dzisiejsza nowość, czyli brand odzieżowy, społeczność, a nawet klub. Poznajcie markę DIAVAL.

Jak u większości debiutantów, również w tym przypadku mamy styczność z pierwszymi produktami, jakimi są koszulki. Większość marek właśnie tak startuje, ale nie każda ma na siebie tak ciekawy pomysł jak choćby DIAVAL. Autorzy kolekcji „od 150 lat wywołują duchy”, a tym razem postanowili pójść o krok dalej, umieszczając swoje autorskie wzory na ubraniach i dodatkach.

Premierowymi t-shirtami są trzy modele – Freddy, Go Home oraz The Past, z wzorami mocno inspirowanymi grozą, wyciem wilków i zjawiskami paranormalnymi. Za projekty odpowiedzialny jest Dominik Wycisło oraz w przypadku Go Home również Pavveł Tabacki Tattoo.

Koszulki są już dostępne w sklepie online DIAVAL.

Lookbook powstał w Studio W Browarze w Tychach.

Przeczytaj również

Oysé – Be Tolerant, Fuck Prejustices, Be Yourself

czytaj dalej

JUNGMOD Z KOLEJNYM DROPEM!

czytaj dalej

PROSTO KLASYK LOOKBOOK FW19/20

czytaj dalej

THE WILDEST – Fall/Winter’19

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *