Immortals – nowa marka streetwearowa!

Immortals to nowa marka w polskim streetwearze. To przede wszystkim ciekawy miks, łączący pierwiastki świata sportu, hardcorowego lifestylu, artystycznej duszy oraz przywiązania do Polski. Oceńcie sami!

Mimo tegorocznej premiery, pomysł na własny projekt narodził się dużo wcześniej, bo już w roku 2014. Twórcami są cztery osoby, przyjaciele od czasu szkolnej ławki – każdy z nich przenosi i reprezentuje swój pierwiastek świata, w którym funkcjonuje i z którym się utożsamia. Credo firmy to najwyższa możliwa jakość i ciągły rozwój, a kolekcje mają cechować się widoczną wyrazistością – Immprtals szyje głównie w odcieniach czerni, bieli i szarości.

Marka skierowana jest dla osób lubiących twardy, minimalistyczny styl ze sportowym zacięciem. Warto zaznaczyć, że Immortals wspiera wszystkie inspirujące wydarzenia min. gale bokserskie, polskich żeglarzy w prestiżowych regatach klasy Wally Yachts / Palmavela / Palma De Mallorca, Spain, festiwale hip hop oraz wiele innych.

Z naszych informacji wiemy, że w najbliższym czasie wyjdzie kolejna kolekcja, która właśnie jest szyta w polskiej szwalni. Póki co sprawdźcie kilka zajawek prosto od naszego źródła oraz oficjalną stronę marki – klik.

Przeczytaj również

Nowa kolekcja GAGABOO!

czytaj dalej

MASS DNM – FW18 – NYC LOOKBOOK – PART 2

czytaj dalej

TURBOKOLOR FW18 LOOKBOOK

czytaj dalej

Lubisz kurtki? Musisz sprawdzić projekt YKO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *