Miejska dżungla w klasycznej odsłonie!

Śnieg już dawno stopniał, a od naszego ostatniego wpisu minęły już chyba wieki. W między czasie świat obiegła między czasie wiadomość o lookbooku marki PROSTO, która jako jedna z pierwszych, pochwaliła się w tym roku swoją kolekcją na wiosnę 2017.

Zanim poświęcicie swój czas na nasze wypociny, sprawdźcie video przygotowane specjalnie na tę okazję przez człowieka ogarniającego niegdyś zajebistą markę SHADE CLTH – Michała Panasiuka. Enjoy it!

 

Ubrania widoczne w powyższym filmie oraz na zdjęciach wykonanych przez Rafała Zajdela to przede wszystkim lekkie kurtki baseballowe, koszulki z różnymi wzorami, a także szorty oraz specjalnie dla płci pięknej – stroje kąpielowe.

„Analogowe zdjęcia to miejski eklektyzm w subtelny, a zarazem spójny sposób łączący pozornie kontrastujące ze sobą elementy. Piękno i szorstkość; niewinność i niezłomność; beztroska i chłodna powściągliwość – wszystko to, zupełnie jak w miejskiej codzienności, przeplata się ze sobą na zdjęciach.”

Cała nasza ekipa zwróciła uwagę na różnorodność produktów oraz zaprezentowaną kolorystykę.Stonowane kolory w połączeniu z charakterystycznym logo marki i mocniejszymi dodatkami, wpadają w oko już w pierwszym kontakcie z kolekcją. Na duży plus również akcesoria – czapeczki, buckety, a nawet pomarańczowo-czarna opaska dla dziewczyn.

Całość do kupienia w oficjalnym sklepie PROSTO.

Przeczytaj również

MASS DNM – FW18 – NYC LOOKBOOK – PART 2

czytaj dalej

TURBOKOLOR FW18 LOOKBOOK

czytaj dalej

NERVOUS STRONG COMPANY FALL 2018 LOOKBOOK!

czytaj dalej

ZIMNO LOOKBOOK 2018!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *