Miejska dżungla w klasycznej odsłonie!

Śnieg już dawno stopniał, a od naszego ostatniego wpisu minęły już chyba wieki. W między czasie świat obiegła między czasie wiadomość o lookbooku marki PROSTO, która jako jedna z pierwszych, pochwaliła się w tym roku swoją kolekcją na wiosnę 2017.

Zanim poświęcicie swój czas na nasze wypociny, sprawdźcie video przygotowane specjalnie na tę okazję przez człowieka ogarniającego niegdyś zajebistą markę SHADE CLTH – Michała Panasiuka. Enjoy it!

 

Ubrania widoczne w powyższym filmie oraz na zdjęciach wykonanych przez Rafała Zajdela to przede wszystkim lekkie kurtki baseballowe, koszulki z różnymi wzorami, a także szorty oraz specjalnie dla płci pięknej – stroje kąpielowe.

„Analogowe zdjęcia to miejski eklektyzm w subtelny, a zarazem spójny sposób łączący pozornie kontrastujące ze sobą elementy. Piękno i szorstkość; niewinność i niezłomność; beztroska i chłodna powściągliwość – wszystko to, zupełnie jak w miejskiej codzienności, przeplata się ze sobą na zdjęciach.”

Cała nasza ekipa zwróciła uwagę na różnorodność produktów oraz zaprezentowaną kolorystykę.Stonowane kolory w połączeniu z charakterystycznym logo marki i mocniejszymi dodatkami, wpadają w oko już w pierwszym kontakcie z kolekcją. Na duży plus również akcesoria – czapeczki, buckety, a nawet pomarańczowo-czarna opaska dla dziewczyn.

Całość do kupienia w oficjalnym sklepie PROSTO.

Przeczytaj również

Stage 13 Distorted Minds Pack Lookbook

czytaj dalej

JBV SS 2019 LOOKBOOK!

czytaj dalej

SUPERSKLEP – Spring/Summer 2019 lookbook!

czytaj dalej

Stage 13 Still Gone Pack Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *