NERVOUS STRONG COMPANY FALL 2018 LOOKBOOK!

NERVOUS STRONG COMPANY, czyli marka, która deskorolkę ma wpisaną w dna. ale nie tylko – to także świetny brand streetwearowy, który z każdym lookbookiem pokazuje, że należy do czołówki ubraniowej w polsce. zobaczcie, co przygotowali na jesień 2018.

Kolekcję otwierają klasyczne t-shirty oraz longsleevy z powtarzającym się motywem pasków na piersi. W obu przypadkach do wyboru jeden z trzech wariantów kolorystycznych – biały, zielony lub burgundowy. Dla fanów marki, którym logo jest bliskie sercu, przygotowano również wersję koszulek z żółtym ptaszkiem na piersi.

Nieco bardziej minimalistyczne są bluzy – tutaj branding ogranicza się głównie do małej ikonki po lewej stronie. Ich jakość znamy jednak z autopsji dlatego z czystym sumieniem polecamy wszystkim zajawkowiczom i nie tylko. Tym bardziej, że można wybierać spośród bluz zapinanych na zamek z kapturem i klasycznych crewnecków.

Na załączonych zdjęciach nie sposób przedstawić całości kolekcji, ale naprawdę warto sprawdzić oficjalną stronę NERVOUS – sklep.nervous.com.pl, na której znajdziecie między innymi czapki idealne na chłodniejsze dni. Zachęcamy do odwiedzin już teraz.

Przeczytaj również

MASS DNM – FW18 – NYC LOOKBOOK – PART 2

czytaj dalej

TURBOKOLOR FW18 LOOKBOOK

czytaj dalej

ZIMNO LOOKBOOK 2018!

czytaj dalej

STOPROCENT JZ2018!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *