PHENOTYPE – JEST „GRZECZNIE”, ALE NIE TYLKO!

Zacznę od wielkiego WOW! Tak dobrego lookbooka dawno nie widziałem. Phenotype na sezon wiosenny prezentuje nam kilka konkretnych ciuchów. Z nowego dropu możemy kupić od klasycznych joggerów, z których słynie marka, przez bluzy, t-shirty i koszule, po wodoodporne wiosenne kurtki. Wszystkie rzeczy utrzymane są w stonowanych kolorach jednak żeby nie było tak „grzecznie”, to przygotowana została również krwisto czerwona bluza, żółta kurtka, oraz różowa bluza z kapturem, która zapewne będzie miała „branie” u odważnych entuzjastów polskiego streetwearu.

Wśród nas szczególną uwagę zwrócił z pozoru klasyczny t-shirt o nazwie OREO LOGO TEE. Z daleka się wydaje, że koszulka jest w kolorze brudnej bieli jednak gdy się przypatrzymy to dostrzegamy nakrapiany wzór w nieregularne kropki. Zaś na klatce piersiowej widnieje klasyczne logo warszawskiego brandu w kolorze czarnym. Według nas taka koszulka, to bardzo ciekawa opcja w garderobie.

Na koniec uchylimy rąbka tajemnicy. Mianowicie w najbliższej przyszłości pojawi się drugi drop, który Was na pewno zaskoczy! Coś kompletnie innego niż to do czego nas przyzwyczaili ludzie z Phenotype.

Przeczytaj również

Kolaboracja Turbokolor x Zulu Kuki!

czytaj dalej

BACKYARD CARTEL fw 2019!

czytaj dalej

JUNGMOD Z KOLEJNYM DROPEM!

czytaj dalej

PROSTO KLASYK LOOKBOOK FW19/20

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *