Prosto SS17 x Lorieux

PROSTO to jedna z tych marek, którą można albo kochać albo nienawidzić. Ludzie od początku podchodzili do brandu z dystansem, choć oczywiście zwolennicy są mu wierni od początku. Patrząc jednak na ostatnie poczynania ekipy (zwłaszcza świetne lookbooki zawsze wyróżniające się na tle innych), naszym zdaniem marka elegancko wpisuje się w czołówkę polskiego streetwearu.

Najnowszą kolekcję poznajemy dzięki pięknym zdjęciom zrobionym w Santorini. Dech zapiera sceneria, modelki (model podobno również:)), ale w tym wszystkim musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na ubrania. Warto zaznaczyć, że drop powstał między innymi dzięki kolaboracji z legendarnym francuskim fotografem – Jean-Danielem Lorieux. Jego dwa zdjęcia, pochodzące z albumu Coconuts, pojawiają się na bluzach i pastelowych koszulkach. Kolaboracja to także uniseksowe bluzy w stylo oversize oraz męskie i damskie t-shirty, wpisujące się w pastelową estetykę letniej kolekcji.

Całość projektu zainspirowana jest kolorystyką zdjęć modowych z lat 70 oraz stylem pop-art rodem z lat 80. Właśnie dlatego Prosto SS 17 to przede wszystkim pastele, biel, błękit i kolorowe printy, które znakomicie prezentują się w letnim klimacie.

W skład kolekcji wchodzą wspomniane bluzy i t-shirty oraz m.in kurtki, stroje kąpielowe, spódniczka, szorty i spodnie. Jest tego naprawdę sporo i można już śmiało uzupełniać garderobę na wakacje 2017.

Po wszystkie rzeczy możecie się udać do oficjalnego sklepu PROSTO.

Przeczytaj również

Stage 13 Distorted Minds Pack Lookbook

czytaj dalej

JBV SS 2019 LOOKBOOK!

czytaj dalej

SUPERSKLEP – Spring/Summer 2019 lookbook!

czytaj dalej

Stage 13 Still Gone Pack Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *