RĘCZNIE ROBIONE BUTY DO KOPANIA ŻYCIA W DUPĘ!

Pamiętacie nasz wywiad z twórcą marki RAVEN FOOTWEAR? Wojtek Zoń, bo o nim mowa, dotrzymał obietnicy i pojechał równo z tematem, wydając swój pierwszy katalog produktów – ręcznie robionych butów do kopania życia w dupę! Zachęcamy do sprawdzenia, bo jest naprawdę kozacko!

W publikacji znaleźć można przede wszystkim cztery modele butów – Clav, Beak, Feather oraz Wing, których cechą wspólną jest czarny kolor oraz oliwkowe dodatki. Ale uwaga – każda para może być wykonana dodatkowo w innej konfiguracji: musztardowej lub granatowej. Cztery pozycje pojawiają się tutaj nie bez powodu ponieważ każda z nich cechuje się odpowiednimi właściwościami. I tak, na przykład model Beak jest stworzony od początku, by jak najlepiej służyć podczas jazdy na deskorolce – są nisko profilowe i dobrze dopasowane, a ich gumowa podeszwa zapewni najmocniejsze czucie gripu.

Oprócz zdjęć produktowych w katalogu znajdują się również fotografie przybliżające działalność Wojtka. Naprawdę warto przyglądnąć się tematowi z bliska – gość robi robotę!

2 3 4 5 6 7 8

Przeczytaj również

Kolaboracja Turbokolor x Zulu Kuki!

czytaj dalej

BACKYARD CARTEL fw 2019!

czytaj dalej

JUNGMOD Z KOLEJNYM DROPEM!

czytaj dalej

PROSTO KLASYK LOOKBOOK FW19/20

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *