TURBOKOLOR LOOKBOOK SS18

po wspaniałym 2017 roku, spędzonym w otoczce obchodów urodzin marki TURBOKOLOR, przyszedł czas na nowości wiosenne w bieżącym sezonie. Apetyt przez zimę osiągnął u nas najwyższy poziom, dlatego szybko przechodzimy do kolekcji! Rzućcie z nami okiem już teraz.

Zdjęcia, które znajdziecie poniżej to projekt przygotowany we współpracy z Jakubem Bączkowskim, znanym Polskim Fotografem Sportowym. Na fotografiach Turbokolor’owy Team Deskorolkowy, oraz przyjaciele i znajomi Marki. Co na nich znajdziecie?

Nowa kolekcja lato’18 jest pełna świeżych kroi, oraz grafik od Art Directora marki – Swanskiego. My przede wszystkim cieszymy się z kolejnej dawki rewelacyjnych lekkich kurtek oraz koszul. Te produkty zawsze są dopieszczana przez Turbokolor na maksa. Dodatkowo możecie znaleźć typowe dla okresu letniego koszulki oraz koszulę z krótkim rękawem i czterema kieszeniami z przodu. Ciekawym uzupełnieniem są bluzy – zarówno crewneck, jak i z kapturem, a przede wszystkim akcesoriia typu buckety i nerki.

Tak naprawdę ciężko w kilku zdaniach opisać cały asortyment, a jest to kocur totalny. Odsyłamy Was zatem od razu po więcej na TURBOKOLOR.

Przeczytaj również

NERVOUS STRONG COMPANY FALL 2018 LOOKBOOK!

czytaj dalej

ZIMNO LOOKBOOK 2018!

czytaj dalej

Prosto Klasyk Jesień 18 by Mateusz Szeliga

czytaj dalej

STOPROCENT JZ2018!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *