Turbokolor SS19 i mini kolekcja #Retropack!

wraca wiosna, a wraz z nią turbokolor wraca ze swoimi pierwszymi logotypami Turbokolor, Turbik oraz BANNED’NANA, które są jednymi z pierwszych rozpoznawalnych grafik marki. Korzystając z istniejącego trendu, również chłopaki wracają do swoich korzeni oraz przypominają Entuzjastom, jak daleko sięgają ich Roots’y. nie wierzycie? Sprawdźcie!

Są takie brandy, na których kolekcje czekamy z zapartym tchem, ale mimo wszystko śpimy spokojnie, bo wiemy, że będzie dobrze. Tak jest zawsze z nowościami od Turbokolor – na nich jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Tym razem mamy do czynienia z szeroką gamą produktów, wśród których znaleźć można prawdziwe perełki na wiosnę 2019, a mianowicie mini kolekcję #Retropack. To wyjątkowy hołd dla początków marki, który przypomina o pierwszych, kultowych już grafikach marki. Bardzo fajny projekt.

Wśród propozycji znaleźć można zarówno klasyki – bluzy, kurtki, koszulki, jak i bardziej oryginalne projekty, jak na przykład białe spodnie Chino Pants Baggy, czy bezrękawniki w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnym i pomarańczowym. Jak przystało na sezon wiosenny, mamy tutaj także szorty i czapki z daszkiem. Nie zabrakło również miejsca na akcesoria – nerki i plecaki.

Kolekcja jest już z resztą dostępna na stronie, dlatego już teraz zachęcamy do sprawdzenia wszystkich propozycji!

Lookbook zrobiony przez Maksyma Rudnika

Przeczytaj również

PROSTO X VISTULA KAMPANIA SS 2019

czytaj dalej

JUNGMOB – ALAWAYS INDEPENDENT LOOKBOOK!

czytaj dalej

Koszule hawajskie od THE HIVE!

czytaj dalej

Miraculous „Cold Wave” Lookbook!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *