ZIMNO LOOKBOOK 2018!

boisz się chłodniejszych dni? nie lubisz zimy i mrozu? koniec tego! Przyszedł czas na zaprzyjaźnienie się z zimnem! bo choć Zimno jest marką stworzoną dla aktywnych, naszym zdaniem i ty znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Nie będziemy oryginalni rzucając Wam hasło, że ubrania ZIMNO są szyte od początku do końca w Polsce, ale możemy zapewnić, że za projektem stoją ludzie pełni pasji i różnych zajawek, dzięki którym mają inspiracje do tworzenia kolejnych kolekcji. Między innymi stąd wzięły się wszystkie ubrania, do których uszycia wykorzystyje się tylko oddychające materiały, a które będą Wam służyć latami.

„ZIMNO to nie tylko ubrania, to styl życia. Jesteśmy z Tobą w wysokich górach, w podróży do Azji, pompujemy razem kite’a w Tanzanii, ogrzewamy Cię po sesji wake’a nad Zegrzem. A czasem po prostu pijemy razem zieloną herbatę przy kominku.”

W ofercie marki znajdziecie przede wszystkim oversizeowe bluzy, które wyglądają super zarówno na dziewczynach, jak i chłopakach. Do wyboru jednokolorowe modele, ale także w całości pokryte printami. Jak przystało na wersje jesienno-zimowe wszystkie oczywiście z kapturem. Jeżeli należycie do jeszcze większych zmarzluchów, polecamy do kompletu dokupić sobie czapkę – wybór naprawdę spory.

Uzupełnieniem kolekcji dostępnej w internecie są spodnie dresowe, akcesoria oraz biały t-shirt. Dla zimowych wyjadaczy ciekawostka – w sklepie znajdziecie też dwie deski snowboardowe!

Całość do sprawdzenia na oficjalnej stronie ZIMNO.

 

Przeczytaj również

Nowa kolekcja GAGABOO!

czytaj dalej

MASS DNM – FW18 – NYC LOOKBOOK – PART 2

czytaj dalej

TURBOKOLOR FW18 LOOKBOOK

czytaj dalej

NERVOUS STRONG COMPANY FALL 2018 LOOKBOOK!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *