Powrót 1994 Retro Himalayan Parki!

Uwaga – wraca 1994 Retro Himalayan Parka, czyli kultowa kurtka na zimowe ekspedycje! Wzbogacona o oddychającą membranę Futurelight, ciepła i wygodna niczym śpiwór i tak stylowa, że nie da się jej podrobić!

Parka swoją premierę miała równolegle z pierwszym w historii marki kombinezonem Himalayan Suit. Miała być wygodna i dobrze skrojona, a jednocześnie zapewniać właściwości techniczne, dzięki którym nadawała się do nawet najbardziej ekstremalnych warunków.

Ten rzadko spotykany miks wysokiej funkcjonalności i trudnego do podrobienia stylu uczynił z parki jeden z pierwszych produktów-ikon, który pokochali odkrywcy od Antarktydy, przez Karakorum, szczyt Everestu, aż po ulice Londynu, Paryża i Berlina.

Najnowsza odsłona kultowej kurtki to te same, unikatowe funkcje techniczne, zaktualizowane do potrzeb dzisiejszych odkrywców. Oddychająca membrana FUTURELIGHT? poprawia właściwości warstwy zewnętrznej, a pozyskany w zrównoważony sposób puch o sprężystości 700 cuin gwarantuje nieprawdopodobne ciepło w najbardziej zimowe miesiące.

1994 Retro Himalayan Parka występuje w kilku różnych kolorach ? od Red Flare po Summit Gold.

Dostępna jest online na www.thenorthface.pl, a także w wybranych sklepach stacjonarnych i u partnerów.

Przeczytaj również

Czas na eksplorację w ubraniach z himalajskim twistem z linii powstałej we współpracy z Liberty!

czytaj dalej

Kapsułowa kolekcja inspirowana sportem ekstremalnym

czytaj dalej

The North Face „Reset Normal”

czytaj dalej

Streetwearowa kolekcja inspirowana freeridem lat 90!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *