BLACK SERIES powraca!

The North Face powraca z kultową kolekcją Black Series, czyli najbardziej zaawansowane technicznie materiały i nowoczesne sylwetki, zaprojektowane z myślą o trendsetterach lubiących ryzyko i poszukujących odważnego, kreatywnego stylu.Jesteśmy pewni, że niejednemu z Was przypadnie do gustu!

Za koncepcją Black Series stoi dyrektor kreatywny The North Face Tim Hamilton. Jego ideą było wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technicznie materiałów i rozwiązań zaczerpniętych ze specjalistycznych produktów marki i połączenie ich z kreatywnymi, modnymi sylwetkami. Efektem są minimalistyczne, nowoczesne i stylowe ubrania, idealne dla miejskich odkrywców.

?Tworząc Black Series, poczyniliśmy kolejny krok w ewolucji The North Face jako marki, która nie boi się namieszać i przekroczyć granic innowacji. Marki, która tworzy ponadczasowy styl, który przetrwa lata. Inspiracji podczas tworzenia kolekcji dostarczały nam archiwalne materiały The North Face. Wybraliśmy z nich style, które powstały w górach i wydobyliśmy ich najczystszą formę? ? powiedział Hamilton.

Tworząc Black Series, Hamilton zebrał grupę doświadczonych projektantów o różnych specjalizacjach ? od haute couture do typowo sportowej odzieży technicznej. Dzięki ich współpracy powstały ubrania, jakich nigdy wcześniej w The North Face nie było. Podobnie jak w przypadku wymagających, wysokogórskich kolekcji dedykowanych wspinaczom, narciarzom i biegaczom, twórcy dążyli do stworzenia zorientowanej na modę kolekcji, która zadowoli klientów poszukujących przemyślanych, eleganckich konstrukcji i materiałów premium, przy jednoczesnym utrzymaniu ich funkcjonalności i autentyczności. Zespół projektantów szczególnie inspirował się dwiema dwoma ikonicznymi produktami The North Face: innowacyjną konstrukcją namiotów Geodesic Dome, a także kurtką Mountain Light.

Ubrania będą dostępne w wybranych sklepach The North Face i u partnerów.

Przeczytaj również

Buty sprawdzające się w każdych warunkach pogodowych?

czytaj dalej

Trzeci i ostatni już drop kolekcji Extreme!

czytaj dalej

2 drop Retro Climb od The North Face!

czytaj dalej

Powrót 1994 Retro Mountain Light!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *