BLACK SERIES powraca!

The North Face powraca z kultową kolekcją Black Series, czyli najbardziej zaawansowane technicznie materiały i nowoczesne sylwetki, zaprojektowane z myślą o trendsetterach lubiących ryzyko i poszukujących odważnego, kreatywnego stylu.Jesteśmy pewni, że niejednemu z Was przypadnie do gustu!

Za koncepcją Black Series stoi dyrektor kreatywny The North Face Tim Hamilton. Jego ideą było wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technicznie materiałów i rozwiązań zaczerpniętych ze specjalistycznych produktów marki i połączenie ich z kreatywnymi, modnymi sylwetkami. Efektem są minimalistyczne, nowoczesne i stylowe ubrania, idealne dla miejskich odkrywców.

?Tworząc Black Series, poczyniliśmy kolejny krok w ewolucji The North Face jako marki, która nie boi się namieszać i przekroczyć granic innowacji. Marki, która tworzy ponadczasowy styl, który przetrwa lata. Inspiracji podczas tworzenia kolekcji dostarczały nam archiwalne materiały The North Face. Wybraliśmy z nich style, które powstały w górach i wydobyliśmy ich najczystszą formę? ? powiedział Hamilton.

Tworząc Black Series, Hamilton zebrał grupę doświadczonych projektantów o różnych specjalizacjach ? od haute couture do typowo sportowej odzieży technicznej. Dzięki ich współpracy powstały ubrania, jakich nigdy wcześniej w The North Face nie było. Podobnie jak w przypadku wymagających, wysokogórskich kolekcji dedykowanych wspinaczom, narciarzom i biegaczom, twórcy dążyli do stworzenia zorientowanej na modę kolekcji, która zadowoli klientów poszukujących przemyślanych, eleganckich konstrukcji i materiałów premium, przy jednoczesnym utrzymaniu ich funkcjonalności i autentyczności. Zespół projektantów szczególnie inspirował się dwiema dwoma ikonicznymi produktami The North Face: innowacyjną konstrukcją namiotów Geodesic Dome, a także kurtką Mountain Light.

Ubrania będą dostępne w wybranych sklepach The North Face i u partnerów.

Przeczytaj również

The North Face prezentuje nową kolekcję NSE!

czytaj dalej

THE NORTH FACE: ODKRYWAJ ŚWIAT Z DUMĄ

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NEVER STOP EXPLORING

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NSE D2 – NOWA ERA EKSPLORACJI

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *