Buty sprawdzające się w każdych warunkach pogodowych?

Pakując się wyjazd, przeważnie wybieramy buty uniwersalne ? przewiewne, wygodne, a zarazem sprawdzające się w każdych warunkach pogodowych. Odpowiednie na dłuższy trekking czy bardziej wymagającą eksplorację, a zarazem nie za ciężkie na spacer po mieście. Takie, które ochronią nas w razie oberwania chmury. The North Face zna te potrzeby. Właśnie dlatego powstał model Activist FUTURELIGHT™

Przed nami letnie tygodnie, które sprzyjają wyprawom na łono natury. Pakując się wyjazd, przeważnie wybieramy buty, które będą możliwie jak najbardziej uniwersalne ? przewiewne, wygodne, a zarazem sprawdzające się w każdych warunkach pogodowych. Odpowiednie na dłuższy trekking czy bardziej wymagającą eksplorację, a zarazem nie za ciężkie na spacer po mieście. Takie, które ochronią nas w razie oberwania chmury. The North Face zna te potrzeby. Właśnie dlatego powstał model Activist FUTURELIGHT™.

Wodoodporne obuwie dostępne na rynku chroni przed deszczem, ale odbywa się to kosztem zmniejszonego przepływu powietrza. Większość użytkowników butów wyposażonych w membrany doświadcza niedostatecznej oddychalności, a ta ma szczególne znaczenie w przypadku wytężonej pracy stóp. To, co odróżnia FUTURELIGHT™ od tradycyjnie stosowanych membran, to doskonała ochrona przeciwdeszczowa bez kompromisów i zmniejszenia oddychalności.

The North Face Activist FUTURELIGHT™ to buty, które oddychają równie intensywnie, jak Ty. Włókna membrany zostały specjalnie dostosowane do pracy, jaką w trakcie marszu wykonują stopy. Setki tysięcy nanootworów odprowadzają na zewnątrz nie tylko cząsteczki pary wodnej, ale i powietrze. Doskonała wentylacja to różnica, dzięki której stopy będą gotowe do dalszej wędrówki nawet po intensywnych kilometrach przemierzonych na stromym szlaku.

Activist FUTURELIGHT™ są niezwykle lekkie, a zarazem stabilne. Mają amortyzujące wkładki i podeszwy EXTS™, zapewniające przyczepność na mokrej, śliskiej, suchej i żwirowej nawierzchni. Ochronne noski sprawdzą się na nierównych, żwirowych i kamiennych ścieżkach. Dostępne są w wersji niskiej oraz Mid ™ z podwyższoną cholewką zabezpieczającą kostki w bardziej ekstremalnych warunkach.

Połączenie górskiego doświadczenia The North Face i nowoczesnej estetyki pozwoliło stworzyć buty komfortowe i wydajne technicznie, a zarazem stylowe. Kolorystyka Activist FUTURELIGHT™ nawiązuje do klasycznych produktów outdoorowych marki, a ich design wpasuje się także w styl panujący na ulicach wielkich miast.

Membranę FUTURELIGHT™ można znaleźć także w butach Ultra Fastpack oraz Ultra Traction. Więcej na www.thenorthface.pl.

Przeczytaj również

The North Face prezentuje nową kolekcję NSE!

czytaj dalej

THE NORTH FACE: ODKRYWAJ ŚWIAT Z DUMĄ

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NEVER STOP EXPLORING

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NSE D2 – NOWA ERA EKSPLORACJI

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *