Buty sprawdzające się w każdych warunkach pogodowych?

Pakując się wyjazd, przeważnie wybieramy buty uniwersalne ? przewiewne, wygodne, a zarazem sprawdzające się w każdych warunkach pogodowych. Odpowiednie na dłuższy trekking czy bardziej wymagającą eksplorację, a zarazem nie za ciężkie na spacer po mieście. Takie, które ochronią nas w razie oberwania chmury. The North Face zna te potrzeby. Właśnie dlatego powstał model Activist FUTURELIGHT™

Przed nami letnie tygodnie, które sprzyjają wyprawom na łono natury. Pakując się wyjazd, przeważnie wybieramy buty, które będą możliwie jak najbardziej uniwersalne ? przewiewne, wygodne, a zarazem sprawdzające się w każdych warunkach pogodowych. Odpowiednie na dłuższy trekking czy bardziej wymagającą eksplorację, a zarazem nie za ciężkie na spacer po mieście. Takie, które ochronią nas w razie oberwania chmury. The North Face zna te potrzeby. Właśnie dlatego powstał model Activist FUTURELIGHT™.

Wodoodporne obuwie dostępne na rynku chroni przed deszczem, ale odbywa się to kosztem zmniejszonego przepływu powietrza. Większość użytkowników butów wyposażonych w membrany doświadcza niedostatecznej oddychalności, a ta ma szczególne znaczenie w przypadku wytężonej pracy stóp. To, co odróżnia FUTURELIGHT™ od tradycyjnie stosowanych membran, to doskonała ochrona przeciwdeszczowa bez kompromisów i zmniejszenia oddychalności.

The North Face Activist FUTURELIGHT™ to buty, które oddychają równie intensywnie, jak Ty. Włókna membrany zostały specjalnie dostosowane do pracy, jaką w trakcie marszu wykonują stopy. Setki tysięcy nanootworów odprowadzają na zewnątrz nie tylko cząsteczki pary wodnej, ale i powietrze. Doskonała wentylacja to różnica, dzięki której stopy będą gotowe do dalszej wędrówki nawet po intensywnych kilometrach przemierzonych na stromym szlaku.

Activist FUTURELIGHT™ są niezwykle lekkie, a zarazem stabilne. Mają amortyzujące wkładki i podeszwy EXTS™, zapewniające przyczepność na mokrej, śliskiej, suchej i żwirowej nawierzchni. Ochronne noski sprawdzą się na nierównych, żwirowych i kamiennych ścieżkach. Dostępne są w wersji niskiej oraz Mid ™ z podwyższoną cholewką zabezpieczającą kostki w bardziej ekstremalnych warunkach.

Połączenie górskiego doświadczenia The North Face i nowoczesnej estetyki pozwoliło stworzyć buty komfortowe i wydajne technicznie, a zarazem stylowe. Kolorystyka Activist FUTURELIGHT™ nawiązuje do klasycznych produktów outdoorowych marki, a ich design wpasuje się także w styl panujący na ulicach wielkich miast.

Membranę FUTURELIGHT™ można znaleźć także w butach Ultra Fastpack oraz Ultra Traction. Więcej na www.thenorthface.pl.

Przeczytaj również

Trzeci i ostatni już drop kolekcji Extreme!

czytaj dalej

2 drop Retro Climb od The North Face!

czytaj dalej

Powrót 1994 Retro Mountain Light!

czytaj dalej

BLACK SERIES powraca!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *