Czas na eksplorację w ubraniach z himalajskim twistem z linii powstałej we współpracy z Liberty!

Charakterystyczne, ręcznie malowane materiały tworzone przez Liberty od 1875 roku w połączeniu z outdoorowym doświadczeniem w tworzeniu odzieży The North Face wynoszą górski lifestyle na stylowe szczyty. Efektem jest kapsułowa kolekcja klasycznych ubrań wzbogaconych oryginalnym printem. Gotowe na nowe przygody? Sprawdźcie kolejny kobiecy drop od The North Face!

Charakterystyczne, ręcznie malowane materiały tworzone przez Liberty od 1875 roku w połączeniu z outdoorowym doświadczeniem w tworzeniu ubrań The North Face wynoszą górski lifestyle na stylowe szczyty.
Kobieca kolekcja zanurzona w duchu londyńskiej tradycji składa się z pięciu kluczowych elementów oraz towarzyszących im akcesoriów. Głównym efektem kolaboracji jest kultowa kurtka Sierra Down Jacket – pokryta printem Liberty, a jednocześnie zachowująca wszystkie techniczne elementy kurtki, by zagwarantować ciepło w każdych warunkach. Krój Sierry wpisuje się w tak pożądany obecnie oversize, jednocześnie bazując na oryginalnej wersji z 1968 roku z naszytymi kieszeniami i ściągaczem na dole.
W skład kolekcji wchodzą także polar z suwakiem, bluza z kapturem i koszulka. Wśród akcesoriów znajdują się torba, bucket hat, czapka z daszkiem i kosmetyczka.

Kolekcja dostępna jest w sprzedaży na www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach i u dystrybutorów.

Przeczytaj również

International Collection – limitowana kolekcję odzieży The North Face!

czytaj dalej

THE NORTH FACE: EKSPLORACJA BEZ KOMPROMISÓW

czytaj dalej

Ikony eksploracji inspirowane światem outdooru!

czytaj dalej

THE NORTH FACE: KOLEKCJA METRO EX

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *