Kapsułowa kolekcja inspirowana sportem ekstremalnym

The North Face przedstawia Snow Rogue ? najnowszą odsłonę lifestylowej linii Black Box! Nowa kolekcja składa się z retro ubrań wzorowanych na dawnych, charakterystycznych lookach ekstremalnych narciarzy. Znajdują się w niej kolorowe polary, kurtki, bucket hat’y i ciekawe printy.

The North Face przedstawia Snow Rogue ? najnowszą odsłonę lifestylowej linii Black Box! Nowa kolekcja składa się z retro ubrań wzorowanych na dawnych, charakterystycznych lookach ekstremalnych narciarzy. Znajdują się w niej kolorowe polary i odzież wierzchnia.

Snow Rogue odzwierciedla wysokogórski stan umysłu, dostosowany na miejskie ulice. Inspiracja płynąca z okołogórskiego środowiska lat 80. pozwoliła The North Face stworzyć sylwetki stylizowane na narciarski styl w odważnych kolorach. Kolekcja skierowana jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Świetnie sprawdzi się w nadchodzących jesienno-zimowych miesiącach.

Pierwszy drop trafił do sprzedaży 19 października. Składa się m.in. z puchowych kurtek, koszulek z nadrukami i polarowych dresów w kolorach takich jak Dramatic plum czy Summit gold. Uzupełniony jest o pasujące obuwie i całą gamę akcesoriów, w tym czapki typu beanie oraz bucket hat, dzięki którym można skompletować ciekawy total look.

Drugi drop trafi do sprzedaży 2 listopada. Znajdą się w nim damski kombinezon przeciwwiatrowy i męska, oversizowa kurtka Lhotse w kolorowy print.

Ubrania Snow Rogue dostępne są na www.thenorthface.pl, a także w wybranych sklepach i u dystrybutorów.

Przeczytaj również

The North Face prezentuje nową kolekcję NSE!

czytaj dalej

THE NORTH FACE: ODKRYWAJ ŚWIAT Z DUMĄ

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NEVER STOP EXPLORING

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NSE D2 – NOWA ERA EKSPLORACJI

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *