Kapsułowa kolekcja inspirowana sportem ekstremalnym

The North Face przedstawia Snow Rogue ? najnowszą odsłonę lifestylowej linii Black Box! Nowa kolekcja składa się z retro ubrań wzorowanych na dawnych, charakterystycznych lookach ekstremalnych narciarzy. Znajdują się w niej kolorowe polary, kurtki, bucket hat’y i ciekawe printy.

The North Face przedstawia Snow Rogue ? najnowszą odsłonę lifestylowej linii Black Box! Nowa kolekcja składa się z retro ubrań wzorowanych na dawnych, charakterystycznych lookach ekstremalnych narciarzy. Znajdują się w niej kolorowe polary i odzież wierzchnia.

Snow Rogue odzwierciedla wysokogórski stan umysłu, dostosowany na miejskie ulice. Inspiracja płynąca z okołogórskiego środowiska lat 80. pozwoliła The North Face stworzyć sylwetki stylizowane na narciarski styl w odważnych kolorach. Kolekcja skierowana jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Świetnie sprawdzi się w nadchodzących jesienno-zimowych miesiącach.

Pierwszy drop trafił do sprzedaży 19 października. Składa się m.in. z puchowych kurtek, koszulek z nadrukami i polarowych dresów w kolorach takich jak Dramatic plum czy Summit gold. Uzupełniony jest o pasujące obuwie i całą gamę akcesoriów, w tym czapki typu beanie oraz bucket hat, dzięki którym można skompletować ciekawy total look.

Drugi drop trafi do sprzedaży 2 listopada. Znajdą się w nim damski kombinezon przeciwwiatrowy i męska, oversizowa kurtka Lhotse w kolorowy print.

Ubrania Snow Rogue dostępne są na www.thenorthface.pl, a także w wybranych sklepach i u dystrybutorów.

Przeczytaj również

Ikony eksploracji inspirowane światem outdooru!

czytaj dalej

THE NORTH FACE: KOLEKCJA METRO EX

czytaj dalej

Czas na eksplorację w ubraniach z himalajskim twistem z linii powstałej we współpracy z Liberty!

czytaj dalej

The North Face „Reset Normal”

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *