Kapsułowa kolekcja inspirowana sportem ekstremalnym

The North Face przedstawia Snow Rogue ? najnowszą odsłonę lifestylowej linii Black Box! Nowa kolekcja składa się z retro ubrań wzorowanych na dawnych, charakterystycznych lookach ekstremalnych narciarzy. Znajdują się w niej kolorowe polary, kurtki, bucket hat’y i ciekawe printy.

The North Face przedstawia Snow Rogue ? najnowszą odsłonę lifestylowej linii Black Box! Nowa kolekcja składa się z retro ubrań wzorowanych na dawnych, charakterystycznych lookach ekstremalnych narciarzy. Znajdują się w niej kolorowe polary i odzież wierzchnia.

Snow Rogue odzwierciedla wysokogórski stan umysłu, dostosowany na miejskie ulice. Inspiracja płynąca z okołogórskiego środowiska lat 80. pozwoliła The North Face stworzyć sylwetki stylizowane na narciarski styl w odważnych kolorach. Kolekcja skierowana jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Świetnie sprawdzi się w nadchodzących jesienno-zimowych miesiącach.

Pierwszy drop trafił do sprzedaży 19 października. Składa się m.in. z puchowych kurtek, koszulek z nadrukami i polarowych dresów w kolorach takich jak Dramatic plum czy Summit gold. Uzupełniony jest o pasujące obuwie i całą gamę akcesoriów, w tym czapki typu beanie oraz bucket hat, dzięki którym można skompletować ciekawy total look.

Drugi drop trafi do sprzedaży 2 listopada. Znajdą się w nim damski kombinezon przeciwwiatrowy i męska, oversizowa kurtka Lhotse w kolorowy print.

Ubrania Snow Rogue dostępne są na www.thenorthface.pl, a także w wybranych sklepach i u dystrybutorów.

Przeczytaj również

Czas na eksplorację w ubraniach z himalajskim twistem z linii powstałej we współpracy z Liberty!

czytaj dalej

The North Face „Reset Normal”

czytaj dalej

Streetwearowa kolekcja inspirowana freeridem lat 90!

czytaj dalej

Powrót 1994 Retro Himalayan Parki!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *