Levi’s x GOLF_pozytywna kolekcja z okazji urodzin Levi’s 501!

Od prawie 150 lat Levi’s® tworzy oryginalne spodnie jeansowe, model 501®, który został opatentowany 20 maja 1873 roku. Co roku tego dnia Levi’s? świętuje powstanie najbardziej kultowej części garderoby wszechczasów!

O niewielu osobach można powiedzieć, że są ucieleśnieniem kreatywności. Do tego grona na pewno zalicza się raper Tyler, The Creator. Jako raper, piosenkarz, producent, reżyser i projektant mody, Tyler to doskonały przykład artysty o wielu specjalizacjach, osoby kreatywnej, która nie zna granic, jeśli chodzi o wyobraźnię i wyrażanie siebie. Taki właśnie rodzaj kreatywnej energii kocha Levi?s? i dlatego marka zdecydowała się na stworzenie kolekcji kapsułowej z marką odzieżową Tylera GOLF WANG.

„Tyler, The Creator jest głosem swojego pokolenia. Pokazują to jego indywidualizm, oryginalność i styl. Przełamuje bariery zarówno w muzyce, jak i w życiu. Jest naszym wymarzony partnerem do współpracy przy 501 Day. Nikt lepiej nie reprezentuje autentyczności i oryginalności Levi’s® – Jennifer Sey, Chief Marketing Officer, Levi’s®;.

Wypuszczona z okazji Levi’s® 501® Day 2020, mini kolekcja Levi’s® x GOLF to połączenie pełnej kolorów wersji klasycznych spodni Levi?s? 501? i kurtki Trucker Jacket. Zainspirowana spodniami w tęczowy wzór w kropki, które Tyler pierwotnie stworzył na pokaz mody GOLF WANG w 2016 roku, kolekcja zawiera model spodni 501® 93′ i kurtkę Trucker vintage fit w kolorze ecru pokryte wzorem w tęczowe kropki. To połączenie klasycznego style Levi’s® i wyraźnej estetyki GOLF WANG. Model 501® 93′ z wyższym stanem, o bardziej kanciastym kształcie oraz prostej nogawce i sylwetce zainspirowanej vintage, idealnie pasuje do luźnego stylu Tylera.

Na spodniach 501® 93′ i kurtce Trucker Jacket znajduje się wszywka łącząca obydwie marki stworzona specjalnie na potrzeby tej kolekcji. Aby odzwierciedlić koncepcję Tylera o luźniejszym kroju modelu 501?, na tylnej wszywce spodni znajduje się rozmiar podany na dwa sposoby, tak jak robi to Levi’s® i WOLF GANG (na niebiesko). W ten sposób powstał krój, który według Levi’s® i WOLF GANG najlepiej oddaje wizję 501® Tylera.

Kolekcja Levi?s® x GOLF z okazji 501® Day będzie dostępna na stronie Levi.com, Golfwang.com od 20 maja 2020.

Przeczytaj również

Tymczasowo brak, wróc wkrótce :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *