NOWA KOLEKCJA THE NORTH FACE X SHANTELL MARTIN

The North Face przedstawia swoją najświeższą współpracę! Nowa kolekcja marki powstała we współpracy z Shantell Martin, znaną nowojorską artystką. Zachęcamy do sprawdzenia nowości, które miały premierę 8 września!

Charakterystyczne projekty Martin zdobią przeróżne przestrzenie, od płócien na ścianach, po budynki szkolne, a każda kompozycja jest unikalnym doświadczeniem zarówno dla samej twórczyni, jak i dla odbiorcy.

Teraz Shantell skierowała swoją uwagę na archiwa The North Face. Inspirując się odzieżą marki z serii Search & Rescue, artystka stworzyła niepowtarzalny print do nowej kolekcji.

Odświeżone produkty mają symbolizować nie tylko znaczenie pokonywanych wyzwań, ale także dążenie do tworzenia wspólnoty z innymi ludźmi, przy jednoczesnym zachowaniu indywidualności.

Oryginalny wzór stworzony przez Shantell Martin pojawia się na kluczowych produktach kolekcji, takich jak damska wiatrówka z serii Search & Rescue, polar Sherpa czy spodnie przeciwwiatrowe z tkaniny ripstop. Dopełnieniem całości są proste, kolorowe elementy, takie jak męska bluza z kapturem Search & Rescue.

Dla Shantell rysunek jest jednym ze sposobów odkrywania otaczającego ją świata i nadawania mu sensu. Premierze kolekcji towarzyszy krótki film, który ukazuje proces twórczy, zależny od artystycznego zapału i potrzeby eksploracji. Shantell wierzy, że efekty współpracy mogą zainspirować także innych do odkrywania własnego otoczenia.

?Archiwa ubrań The North Face Search & Rescue stanowiły dla mnie platformę do zbadania, co tak naprawdę oznacza eksploracja ? nie tylko dla mnie, ale także dla innych, którzy czują potrzebę łączenia się z naturą i otaczającym ich światem? ? tłumaczy artystka.

Kolekcja jest już dostępna na www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

Przeczytaj również

THE NORTH FACE: NSE D2 – NOWA ERA EKSPLORACJI

czytaj dalej

PRZEKRACZAJ SWOJE GRANICE Z TNF!

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NSE

czytaj dalej

THE NORTH FACE: KOLEKCJA TRANS-ANTARCTICA

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *