PRZEKRACZAJ SWOJE GRANICE Z TNF!

The North Face przedstawia najnowszą odsłonę kultowej kolekcji NSE. Stworzona została dla tych, którzy chcą eksplorować na własnych warunkach, bez żadnych ograniczeń.

To ponadczasowa kolekcja, która powstała z inspiracji miejską przygodą połączoną z głęboko zakorzenionym w górach DNA marki. NSE jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych, dla których ważne jest, by niepowtarzalny styl łączył się z technologią i wygodą. To kolekcja celebrująca indywidualność, która pozwoli wyróżnić się z tłumu.

Linia wyróżnia się żywymi, ciekawymi wariantami kolorystycznymi zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Należy do nich m.in. zielona kurtka Phlego Dryvent, polar Fleece, grafitowa koszulka, a także spodnie Gahlam. Ponadto w kolekcji znajdują się akcesoria, takie jak czapka Street Panel, plecak Hot Shot oraz buty sportowe Vectiv.

Z damskiego setu, zdecydowanie wyróżnia się kurtka Phlego Synth w kolorze Brilliant Colar, a także bluza z kapturem, pikowane spodnie oraz torba Base Camp Circle Bag.

Inspirowanie ludzi, by nigdy nie przestawali eksplorować, byli sobą czy pytali ?dlaczego?? ? zawsze było głównym celem marki The North Face ? najnowsza odłsona NSE łączy wszystkie możliwości eksploracji, w jedną niezwykłą kolekcję.

Kolekcja dostępna będzie 8 lutego na www.thenorthface.co.uk, w wybranych sklepach stacjonarnych The North Face oraz u wybranych partnerów.

Przeczytaj również

The North Face prezentuje nową kolekcję NSE!

czytaj dalej

THE NORTH FACE: ODKRYWAJ ŚWIAT Z DUMĄ

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NEVER STOP EXPLORING

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NSE D2 – NOWA ERA EKSPLORACJI

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *