THE NORTH FACE: KOLEKCJA METRO EX

Poznajcie Metro Ex – najnowszą kolekcję od The North Face, inspirowaną miejską eksploracją na świeżym powietrzu! Streetwearowa, kolorowa linia ubrań i dodatków łączy świat outdooru z klimatem ulic i osiedli. Nowy, radosny look przygotuje Was na kolejne przygody poza domem.

Metro Ex powstała we współpracy z Jiro Bevisem. Customowe grafiki jego autorstwa prezentują połączenie charakterystycznych dla miasta budynków z naturą i dziką zielenią. Funkcjonalność w mieście zapewnią techniczne materiały – wytrzymały i elastyczny nylon oraz zastosowana w ubraniach technologia FlashDry?. Oryginalny design inspiruje, by w miejskich zakątkach odkrywać zielone przestrzenie i łapać oddech.

Pierwszy drop tworzą: inspirowana graffiti kurtka Lhotse, limonkowo-niebieskie dresy i bluza, a także akcesoria – lawendowa czapka z daszkiem oraz nerka – uzupełniające kolorowy total look.

Druga część kolekcji do sprzedaży trafi w kwietniu i obejmować będzie m.in. elementy dedykowane wyłącznie dla kobiet ? wytrzymałą wiatrówkę stylizowaną paskiem w talii oraz kombinezony z wzmocnieniami na wysokości kolan, wykonane z materiału chroniącego przed wiatrem.

Pierwszy drop dostępny jest już online oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

Przeczytaj również

The North Face prezentuje nową kolekcję NSE!

czytaj dalej

THE NORTH FACE: ODKRYWAJ ŚWIAT Z DUMĄ

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NEVER STOP EXPLORING

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NSE D2 – NOWA ERA EKSPLORACJI

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *