THE NORTH FACE: KOLEKCJA METRO EX

Poznajcie Metro Ex – najnowszą kolekcję od The North Face, inspirowaną miejską eksploracją na świeżym powietrzu! Streetwearowa, kolorowa linia ubrań i dodatków łączy świat outdooru z klimatem ulic i osiedli. Nowy, radosny look przygotuje Was na kolejne przygody poza domem.

Metro Ex powstała we współpracy z Jiro Bevisem. Customowe grafiki jego autorstwa prezentują połączenie charakterystycznych dla miasta budynków z naturą i dziką zielenią. Funkcjonalność w mieście zapewnią techniczne materiały – wytrzymały i elastyczny nylon oraz zastosowana w ubraniach technologia FlashDry?. Oryginalny design inspiruje, by w miejskich zakątkach odkrywać zielone przestrzenie i łapać oddech.

Pierwszy drop tworzą: inspirowana graffiti kurtka Lhotse, limonkowo-niebieskie dresy i bluza, a także akcesoria – lawendowa czapka z daszkiem oraz nerka – uzupełniające kolorowy total look.

Druga część kolekcji do sprzedaży trafi w kwietniu i obejmować będzie m.in. elementy dedykowane wyłącznie dla kobiet ? wytrzymałą wiatrówkę stylizowaną paskiem w talii oraz kombinezony z wzmocnieniami na wysokości kolan, wykonane z materiału chroniącego przed wiatrem.

Pierwszy drop dostępny jest już online oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

Przeczytaj również

Ikony eksploracji inspirowane światem outdooru!

czytaj dalej

Czas na eksplorację w ubraniach z himalajskim twistem z linii powstałej we współpracy z Liberty!

czytaj dalej

Kapsułowa kolekcja inspirowana sportem ekstremalnym

czytaj dalej

The North Face „Reset Normal”

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *