THE NORTH FACE: NSE D2 – NOWA ERA EKSPLORACJI

The North Face przedstawia najnowszą odsłonę kultowej już serii NSE. Kolekcja zaprojektowana została dla tych, którzy chcą pokonywać granice własnych możliwości.

NSE to żywe połączenie wyrazistych, lifestylowych produktów z idealną na co dzień odzieżą sportową, które pozwalają eksplorować na własnych warunkach, bez ograniczeń. Dzięki funkcyjnym materiałom, produkty z kolekcji są nie tylko gładkie i przyjemne w dotyku, ale także wyjątkowo elastyczne, gwarantując pełną swobodę ruchów.


Nowa kolekcja kapsułowa odzwierciedla podejście The North Face do przyszłości eksploracji – bez żadnych ograniczeń związanych z tożsamością, sylwetką czy rozmiarem. Przyszłość, która celebruje autentyczność i rozwój oraz akceptuje fakt, że zmiana jest nieunikniona. To właśnie nowa era eksploracji.


Produkty w serii koncentrują się na promowaniu pozytywnego spojrzenia na świat – wolności, prawa do bycia sobą, akceptacji swojego ciała i celebrowania ruchu.


W kolekcji znalazły się kluczowe produkty: bluza Phlego Track Top, spodnie i kurtka Wind Jacket, warstwa bazowa w postaci topu i spodni, torba Base Camp Circle Bag, klapki i czapka z daszkiem.

Kolekcja jest dostępna od 17 maja na www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Aby być na bieżąco z kolejnymi premierami, obserwuj @thenorthfaceuk na Instagramie oraz @thenorthface na Facebooku.

Przeczytaj również

The North Face prezentuje nową kolekcję NSE!

czytaj dalej

THE NORTH FACE: ODKRYWAJ ŚWIAT Z DUMĄ

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NEVER STOP EXPLORING

czytaj dalej

Origins of Alpine od The North Face, czyli kultowe klasyki na nowo!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *