THE NORTH FACE: NSE

The North Face prezentuje nowe produkty z kolekcji NSE. Wywodząca się z gór i dedykowana odkrywcom na całym świecie kontynuacja serii, stanowi świeże spojrzenie na klasyczną odzież Search & Rescue. Produkty pierwotnie zaprojektowane dla ekip ratunkowych w parkach narodowych, dziś mogą stanowić wyposażenie wszystkich fanów eksploracji.

Kolekcja NSE stanowi świeżą, ale ponadczasową celebrację indywidualizmu i wszelkich podróży – niezależnie od tego, czy odkrywamy nowy górski szczyt, czy tylko swoją okolicę.

W kolekcji inspirowanej miejskim stylem znajdziemy zarówno damskie, jak i męskie klasyczne ubrania w nowych, ciekawych wariantach kolorystycznych. Należy do nich m. in. czerwono-czarna Himalayan Parka, męski brązowy polar Kelp Tan Denali Fleece, damska kurtka VECTIV Taraval w kolorze biało-żółtym, a także akcesoria, takie jak kapelusz Fleeski Street Bucket Hat, czy mniejsza wersja torby Base Camp Duffel Bag.

Druga odsłona kolekcji NSE opiera się na innowacyjności i nowoczesnym designie, łącząc przy tym modowe trendy. Jedna z najpopularniejszych archiwalnych serii marki została zdefiniowana na nowo w ramach oddania hołdu historii The North Face – znajdziemy w niej indywidualność i technologie, które pomogą zmierzyć się z tegoroczną zimą i odkrywać w wyjątkowym stylu.

Kolekcja jest dostępna na www.thenorthface.co.uk, w wybranych sklepach stacjonarnych The North Face oraz u wybranych partnerów.

Przeczytaj również

THE NORTH FACE: NSE D2 – NOWA ERA EKSPLORACJI

czytaj dalej

PRZEKRACZAJ SWOJE GRANICE Z TNF!

czytaj dalej

THE NORTH FACE: KOLEKCJA TRANS-ANTARCTICA

czytaj dalej

The North Face podejmuje działania organizując Speaker Summit Series!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *