The North Face prezentuje nową kolekcję NSE!

The North Face prezentuje nową kolekcję NSE, która zachęca do wyrażania siebie bez ograniczeń i czyni przyszłość eksploracji piękniejszą. To już kolejna odsłona tej wyjątkowej serii, która wzbudza niemałe zainteresowanie w świecie streetwearu i nie tylko.

Autentyczność, różnorodność poczucie wspólnoty – takie wartości przyświecały projektantom The North Face podczas tworzenia tej jedynej w swoim rodzaju kolekcji. Nawiązuje ona do przeszłości, a jednocześnie celebruje przyszłość, oferując praktyczne i funkcjonalne produkty o eksperymentalnym designie. Efektem są ubrania i akcesoria zachęcające do wyrażania swojej indywidualności, dedykowane osobom, które chcą same tworzyć swój świat.

W centrum kampanii znalazły się intrygujące, futurystyczne motywy, a jej głównymi bohaterami są członkowie The North Face Explorer Team – snowboardzista David Djité oraz reprezentantka sceny muzycznej – Hindaco. Oboje są ekspertami w kreowaniu swojej własnej rzeczywistości, przesuwaniu granic w tym, co niemożliwe oraz inspirowaniu innych do tworzenia przyszłości promującej wolność, odwagę do bycia sobą i dzielenie się swoim spojrzeniem na świat.

Pierwsza część kolekcji NSE to produkty, które zachęcą do działania i pomogą zauważyć nieskończone możliwości, otwierając przy tym drzwi do nowej ery eksploracji. To połączenie siły prostoty i użyteczności z dopracowanym designem oraz subtelnymi kolorami. W serii znalazły się zarówno męskie, jak i damskie ubrania i akcesoria, które będą stanowić doskonałą podstawę każdej garderoby, w tym nowe wersje najbardziej pożądanych modeli The North Face: buty VECTIV Taraval, plecak Hot Shot i damski kombinezon Gartha Body Suit.


Kolekcja NSE dostępna jest w sprzedaży za pośrednictwem strony: www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Aby być na bieżąco z kolejnymi premierami, obserwuj @thenorthface na Instagramie i na Facebooku.

Przeczytaj również

THE NORTH FACE: ODKRYWAJ ŚWIAT Z DUMĄ

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NEVER STOP EXPLORING

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NSE D2 – NOWA ERA EKSPLORACJI

czytaj dalej

Origins of Alpine od The North Face, czyli kultowe klasyki na nowo!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *