The North Face przedstawia najnowszą kolekcję kapsułową DRT!

Nie wiemy jak Wy, ale u nas zdecydowana większość redakcji to miłośnicy górskich klimatów – zwłaszcza w ich zimowej odsłonie. Dzięki temu jeszcze bardziej jaramy się najnowszą kapsułą stworzoną przez The North Face – DRT, czyli ubrania, które wyrażają pasję do gór i jednocześnie troskę o środowisko. Nic tylko usiąść i oglądać zapierające dech w piersi zdjęcia …

My jednak, skupimy się na tym, co dla Was najważniejsze, czyli na samej kolekcji. Ta, choć skromna, to uszyta została między innymi z poliestru, pochodzącego w całości z recyklingu. Na całość składa się kurtka (plus warstwa środkowa) i spodnie w wersji unisex, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością, dzięki czemu dostosowane są do tego, by bezpiecznie przetrwać beztroskie zimowe przygody i służyć jak najdłużej. Biorąc pod uwagę design, techniczne rozwiązania oraz wygodę odzieży, śmiało możemy stwierdzić, że jej ponadczasowy styl sprawdzi się przez lata.

Mega zajawkową ciekawostką jest to, że do ubrań DRT dołączony jest zestaw naprawczy, by ułatwić podejmowanie zrównoważonego stylu życia. Przecież zamiast wyrzucać ubrania, można dodatkowo przedłużyć ich żywot :)

Kapsułę znajdziecie w sklepie THE NORTH FACE.

 

Przeczytaj również

KOLEJNA ODSŁONA KULTOWEJ SERII OD TNF !

czytaj dalej

The North Face X British Millerain!

czytaj dalej

Przygoda to stan umysłu? Według The North Face i Brain Dead – jak najbardziej TAK!

czytaj dalej

Turbokolor z nową kolekcją na lato

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *