The North Face przedstawia najnowszą kolekcję kapsułową DRT!

Nie wiemy jak Wy, ale u nas zdecydowana większość redakcji to miłośnicy górskich klimatów – zwłaszcza w ich zimowej odsłonie. Dzięki temu jeszcze bardziej jaramy się najnowszą kapsułą stworzoną przez The North Face – DRT, czyli ubrania, które wyrażają pasję do gór i jednocześnie troskę o środowisko. Nic tylko usiąść i oglądać zapierające dech w piersi zdjęcia …

My jednak, skupimy się na tym, co dla Was najważniejsze, czyli na samej kolekcji. Ta, choć skromna, to uszyta została między innymi z poliestru, pochodzącego w całości z recyklingu. Na całość składa się kurtka (plus warstwa środkowa) i spodnie w wersji unisex, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością, dzięki czemu dostosowane są do tego, by bezpiecznie przetrwać beztroskie zimowe przygody i służyć jak najdłużej. Biorąc pod uwagę design, techniczne rozwiązania oraz wygodę odzieży, śmiało możemy stwierdzić, że jej ponadczasowy styl sprawdzi się przez lata.

Mega zajawkową ciekawostką jest to, że do ubrań DRT dołączony jest zestaw naprawczy, by ułatwić podejmowanie zrównoważonego stylu życia. Przecież zamiast wyrzucać ubrania, można dodatkowo przedłużyć ich żywot :)

Kapsułę znajdziecie w sklepie THE NORTH FACE.

 

Przeczytaj również

The North Face prezentuje nową kolekcję NSE!

czytaj dalej

THE NORTH FACE: ODKRYWAJ ŚWIAT Z DUMĄ

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NEVER STOP EXPLORING

czytaj dalej

THE NORTH FACE: NSE D2 – NOWA ERA EKSPLORACJI

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *