The North Face X British Millerain!

Jeszcze dobrze nowy rok się nie rozpędził, a legendarna marka The North Face przygotowała dla wszystkich entuzjastów najnowszą kolaborację. Tym razem do współpracy zaproszono firmę, która od lat oferuje tkaniny charakteryzujące się świetną jakością, a mianowicie British Millerain. Efektem kolabo jest projekt, w którym chodzi przede wszystkim o wieloletnie doświadczenie obydwu marek w dziedzinie designu outdoorowego. Jak prezentują się nowości? Zachęcamy do sprawdzenia całości wpisu.

Limitowana kolekcja wydobywa to, co najlepsze w British Millerain oraz The North Face. Renoma, wiedza i rozwiązania techniczne wykorzystane w produktach dają efekt w postaci unikatowych, niezwykle stylowych ubrań na każdą pogodę.

Na czele kolekcji mamy kultową wiatrówkę The North Face oraz równie popularną kurtkę Sierra. W linii wykorzystano znany fanom marki styl łączenia kolorów, a zaskakującym odświeżeniem są w 100% wodoodporne, laminowane woskiem materiały od British Millerain, które doskonale sprawdzą się w ostrych warunkach pogodowych tej zimy.

Ukłonem w stronę dziedzictwa marki są uzupełniające kolekcję t-shirty z nadrukiem, na którym znajduje się góra Half Dome z Parku Narodowego Yosemite. To właśnie jej północna ściana była bezpośrednią inspiracją podczas powstawania logo The North Face. Koszulki dostępne są w kolorze białym i czarnym.

Nowości znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj również

Buty sprawdzające się w każdych warunkach pogodowych?

czytaj dalej

Trzeci i ostatni już drop kolekcji Extreme!

czytaj dalej

2 drop Retro Climb od The North Face!

czytaj dalej

Powrót 1994 Retro Mountain Light!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *