The North Face X British Millerain!

Jeszcze dobrze nowy rok się nie rozpędził, a legendarna marka The North Face przygotowała dla wszystkich entuzjastów najnowszą kolaborację. Tym razem do współpracy zaproszono firmę, która od lat oferuje tkaniny charakteryzujące się świetną jakością, a mianowicie British Millerain. Efektem kolabo jest projekt, w którym chodzi przede wszystkim o wieloletnie doświadczenie obydwu marek w dziedzinie designu outdoorowego. Jak prezentują się nowości? Zachęcamy do sprawdzenia całości wpisu.

Limitowana kolekcja wydobywa to, co najlepsze w British Millerain oraz The North Face. Renoma, wiedza i rozwiązania techniczne wykorzystane w produktach dają efekt w postaci unikatowych, niezwykle stylowych ubrań na każdą pogodę.

Na czele kolekcji mamy kultową wiatrówkę The North Face oraz równie popularną kurtkę Sierra. W linii wykorzystano znany fanom marki styl łączenia kolorów, a zaskakującym odświeżeniem są w 100% wodoodporne, laminowane woskiem materiały od British Millerain, które doskonale sprawdzą się w ostrych warunkach pogodowych tej zimy.

Ukłonem w stronę dziedzictwa marki są uzupełniające kolekcję t-shirty z nadrukiem, na którym znajduje się góra Half Dome z Parku Narodowego Yosemite. To właśnie jej północna ściana była bezpośrednią inspiracją podczas powstawania logo The North Face. Koszulki dostępne są w kolorze białym i czarnym.

Nowości znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj również

KOLEJNA ODSŁONA KULTOWEJ SERII OD TNF !

czytaj dalej

The North Face przedstawia najnowszą kolekcję kapsułową DRT!

czytaj dalej

Przygoda to stan umysłu? Według The North Face i Brain Dead – jak najbardziej TAK!

czytaj dalej

Lookbook 4F X PROSTO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *