POLDON to pierwszy i największy magazyn internetowy, którego główną tematyką jest streetwear w Polsce.

Od początku naszej działalności staramy się dostarczać czytelnikom najnowsze wiadomości związane ze streetwearem oraz systematycznie rozwijać naszą działalność o kolejne, pokrewne tematy.

Polskie marki streetwearowe są dla nas tematem najważniejszym, ale staramy się przekazywać również nowinki z życia ludzi zajmujących się danym brandem. Chcemy razem z naszymi czytelnikami tworzyć społeczność interesującą się modą uliczną, ale nie tylko poprzez publikację treści, a także przez kooperowanie w różnych dziedzinach życia. Dlatego staramy się poszerzać portal o wywiady z ciekawymi osobowościami, prezentacje produktów, kalendarz wydarzeń, a przede wszystkim treści tworzone przez naszych czytelników.

6 komentarzy

 1. Cześć Wam!

  Sporo czasu poświeciłem na ciężką pracę, aby odłożyć kasę na pierwszą kolekcje. Udało mi sie spełnic marzenie i stworzyć coś naprawdę z klimatem lokalnym. BLUR czyli marka prosto z Bałtyku to streetwear połączony ze sportami ekstremalnymi. Sam śmigam, moja ekipa również, wszystko autentyczne.

  Debiutujacy lookbook wrzuciłem wczoraj na blurclth.com w postaci foto oraz video. Zapraszam do zapoznania się z tym ; )

  Pozdrawiam Was,
  Piatka
  Patryk Rzepa

 2. Siemano!
  Czytałem posty o naszej marce, jesteśmy za nie bardzo wdzięczni !
  Podeslij adres email, to na bieżąco będziemy informować co i jak w King Road słychać :)

  Yo!

 3. Hey Kuba,
  widziałem Twoje posty o nas-dzięki! Czy możesz mi podesłać jakiś poldonowy email, który dodalibyśmy do listy „press” do rozsyłania newsów o kolekcjach.
  Dzięki

  jakub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *