Buty MEEKA – Góraleczki

Zajawka zapowiadająca testy butów MEEKA, pojawiła się na naszym insta profilu jeszcze w czasie trwania wakacji. Co prawda sezon już po części za nami, ale bez odpowiedniego czasu użytkowania, nie mogliśmy obiektywnie ocenić tych ślicznych tenisówek. Jak wypadły? Dowiecie się z poniższego wpisu.

 

Jeżeli już wspomnieliśmy o użytkowaniu to w przypadku Góraleczek, na pewno na uwagę zasługuje wytrzymałość. Z doświadczenia wiemy, że inne obuwie tego rodzaju, potrafi się „rozpaść” w ciągu jednego lata, a tutaj – buty wyglądają prawie jak nowe! Efekt ten, osiągnięto przez wykorzystanie odpowiednio dobranych materiałów, a także, zapewne włożenia całego serca w ich tworzenie.

Z racji, iż jest to produkt wyłącznie dla kobiet, nie możemy zapomnieć o ich walorach wizualnych. Buty są naprawdę śliczne – czarne, ozdobione kwiatami, na białej podeszwie. Dzięki naciągniętej gumie, łatwo zakładają się i ściągają. Co również ważne dla kobiet – są bardzo wygodne!

Mimo jesiennej aury za oknem, na pewno warto się zastanowić nad kupnem tych tenisówek, które mogą posłużyć w zimie np. za obuwie zmienne. Dodatkowo, to świetna okazja dla dziewczyn chcących zwrócić na siebie uwagę na wiosnę – gwarantujemy, że każdy przechodzeń nie pozostaje na nie obojętny!

Góralki są jeszcze do kupienia w żółtej i czarnej kolorystyce. Ten i inne modele znajdziecie w oficjalnym sklepie marki.