BALTIC GAMES 2014 – Zapowiedź

BALTIC GAMES to największe wydarzenie sportów ekstremalnych w Polsce. Dwa lata temu mieliśmy okazję uczestniczyć w nich wyłącznie jako widz, w tym roku zostaliśmy oficjalnym patronem medialnym całej imprezy, a w szczególności YUCKY SHOWROOM TRADE SHOW. Sprawdźcie zapowiedź.

plakat strona 1

Już 22-24 sierpnia odbędzie się kolejna edycja największego festiwalu sportów extremalnych w Polsce. Ponownie zawodnicy z całego świata spotkają się w malowniczym Gdańsku na Placu Zebrań Ludowych. Wielkie widowisko SKATE i BMX zakrapiane energicznie głośną muzyką oraz po raz pierwszy od prawie 2008 roku – YUCKY SHOWROOM, czyli największe targi lifestyle’owe w północnej części kraju.

Uczestnictwo w targach potwierdziło już wiele polskich jak i zagranicznych marek. Do tych najciekawszych należą między innymi znane z naszych wpisów – DIAMANTE WEAR, SKANDALOUZ, czy THERAPIA WEAR. Warto jednak zaznaczyć, że lista wystawców ciągle rośnie więc na pewno powiększy się jeszcze o kilka ciekawych pozycji.

Zajarani na maxa kolejną edycją, zachęcamy wszystkich do odwiedzenia Gdańska już 22 sierpnia 2014! My nie możemy się już doczekać!

Sprawdźcie szersze info TUTAJ!

Przeczytaj również

BALTIC GAMES X YUCKY SHOWROOM!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *