Extreme Jam Myślenice 2021!

Jedyny w swoim rodzaju Festiwal Sportów Ekstremalnych Extreme Jam znowu zawita do Myślenic! Fani downhillu, wakeboardu, a nawet biegów uphillowych – rezerwujcie czas na przełomie lipca i sierpnia i przybywajcie na Zarabie!

Historia festiwalu sięga 2007 roku, kiedy odbyła się pierwsza edycja – G-Shock Extreme Jam. Pierwsze zawody odbywały się w Krakowie (również zimowa edycja w 2009), ale z biegiem czasu tysiące pasjonatów sportu i muzyki przeniosło się właśnie do Myślenic. Tutejsza infrastruktura pozwala bowiem na zorganizowanie szerokiego wachlarzu atrakcji dla zawodników, ale przede wszystkim dla publiczności.

W programie festiwalu:

Zawody Downhill
Biegi OCR
Zawody Ninja Kids Race
Graffiti Jam
ECO Jam
SportEX
Strefa Muzyczna IDA World

Naszym zdaniem wisienką na torcie będą właśnie zawody Downhill. Myślenice to przecież kolebka kolarstwa zjazdowego. To tutaj rozgrywano jedne z pierwszych zawodów w Polsce. To tutaj przez wiele lat ścigała się czołówka krajowej sceny DH.

Organizatorem zawodów w Myślenicach jest Fundacja Silva Rerum / Zooteka – współorganizator takich serii zawodów jak Sony Vaio Extreme Series czy Joy Ride Open Series, organizator Mistrzostw Świata Dj?ów IDA oraz Małopolska MTB Film Festival. Extreme Jam Downhill Cup to 4 impreza downhill?owa organizowana w Myślenicach.

Impreza odbywa się przy udziale środków finansowych Miasta i Gminy Myślenice.
Sponsor:
Orlen
Partnerzy:
Bike Universe
Biotop Racing
Biker House
Partnerzy medialni:
TVP Kraków
RMF MAXXX
bikeBoard
43Ride
Freestyle.pl

Już teraz zapraszamy na OFICJALNY FANPAGE Extreme Jam, a 31.07-01.08 do Myślenic!

Przeczytaj również

Tymczasowo brak, wróc wkrótce :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *