GorillaType – z miłości do kaligrafii i rysunku

Co prawda ostatnimi czasy mieliśmy mały przestój na rynku w powstawaniu nowych marek, ale jak pokazał nasz niedawny post o ohayo, nadal warto sprawdzać, co dzieje się u świeżych graczy. Jednym z nich jest na przykład brand wywodzący się z pasji do kaligrafii i rysunku, a mianowicie powstały rok temu kolektyw o nazwie GorillaType!

Jak wspomnieliśmy wyżej, początki marki sięgają 2015 roku, ale dopiero od marca 2016 możemy kupować ubrania, które kierowane są zarówno do fanów kaligrafii jak i innych ulicznych klimatów. Już na pierwszy rzut oka widać, że głównym celem twórców jest „przelanie” swoich prac na ciuchy, dzięki czemu zyskują one niepowtarzalne grafiki, których twórcy uwielbiają bawić się z literą.

Ubrania oferowane przez GorillaType to głównie koszulki, bluzy, tank topy, spodnie, ale także akcesoria i kilka innych pozycji, jak na przykład plakaty z kaligrafią czy kubki. Ziomeczki organizują dodatkowo różne akcje pisania po czym się da. Ostatnią ich akcją na przykład było pisanie po aucie, co możecie obczaić na oficjalnym kanale YT.

Szczerze mówiąc choć nie jesteśmy fanami dużych grafik, to na pewno znajdziemy w ofercie coś, co nas super zainteresuje i prawdopodobnie trafi do naszej szafy. Jeżeli również jesteście ciekawi dalszych projektów, zachęcamy do sprawdzenia oficjalnej strony ekipy GorillaType.

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *