PINGLE, CZYLI HYBRYDOWE OBUDOWY!

Czym jest PINGLE? Jest to marka, która zajmuje się ręcznym robieniem obudów dla naszych telefonów, z których przecież korzystamy 24 godziny na dobę.Chyba fajnie, aby też dobrze wyglądały i pasowały do naszych outfitów? Sprawdźcie już teraz akcesoria wykonane z naturalnego drewna.
Za nową marką na naszym portalu stoi Hubert, z którym poznaliśmy się już jakiś czas temu. Okazało się że mamy wspólnych znajomych, a wszystko zaczęło się od zdjęcia jego produktu gdzieś w internecie. Po krótkiej rozmowie stwierdziliśmy w redakcji, że musimy wypytać go o kilka szczegółów na temat właśnie PINGLE. Zaczęło się niewinnie od karmników dla ptaków, pojazdów skonstruowanych za dzieciaka z tatą, a po wielu latach Hubert postanowił robić okulary z drewna. Niestety (?) tamten projekt nie wypalił, ale dzięki wiedzy, którą nabył w tamtych czasach, jest teraz w stanie wykonać „ubrania” dla naszych urządzeń.

Zrobienie takiej obudowy trwa około kilku godzin, dzięki czemu końcowy produkt jest bardzo trwały (wiemy z autopsji). Wszystko to za sprawą konstrukcji, jaką zastosowano, ponieważ każda obudowa jest hybrydą tworzywa sztucznego o właściwościach antywstrząsowych i wyselekcjonowanego drewna, pochodzącego z polskich (!) oraz zagranicznych lasów, zabezpieczonego specjalnymi środkami.

Do wyboru mamy takie gatunki drewna jak: orzech, wiśnia, drzewo różane, bambus. Hubert na rynku jest dopiero od kilku miesięcy, a samo zainteresowanie PINGLE jest coraz większe. Za grafiki w produktach odpowiada sam autor oraz czasami jego zaprzyjaźnieni graficy. Może ktoś z Was jest chętny do przelania swojej twórczości na taką obudowę?

W każdym razie jeśli jesteście zainteresowani tym, aby Wasz telefon wyglądał inaczej, piszcie na fanpage PINGLE. Na pewno jakoś się dogadacie.

Przeczytaj również

Tymczasowo brak, wróc wkrótce :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *