BLUZA ALFA I OMEGA

Markę PIEKUO poznaliśmy jako brand, który ma we krwi łączenie mrocznych i słodkich stylistyk. Te zaś, w każdym ich projekcie, podkreślają brak pokory lub oswajanie grzechów/demonów. Produkty niejednokrotnie tworzone z dużym poczuciem humoru, inspirowane paradoksem, brakiem pokory, dobrym designem i wolnością myślenia.

W nasze ręce trafiła ostatnio gustowna bluza z Alfikiem. Jeżeli jeszcze nie wiecie, Alifek to „duży szef z jeszcze większą szczeną. Nie zadziera się z nim, to chyba oczywiste. Każdy demon chce zająć jego miejsce, ale takiej szczeny nie ma nikt inny.”. Widnieje na bluzie w postaci dużego nadruku, który fajnie kontrastuje jej kolorem.

Alfa i Omega to crewneck ze ściągaczami na rękawach i na dole. Bardzo dobrze układa się na ciele i jest mega przyjemny w dotyku. Efekt uzyskano poprzez wykorzystanie odpowiednich materiałów (80% bawełna, 20% poliester.) oraz bardzo dobre wykonanie. Ważną rolę spełnia tutaj również kołnierz oraz wszycie rękawów.

Dociekliwi odbiorcy w środku bluzy, z tyłu na karczku znajdą mały branding z informacjami technicznymi. Ubrania są projektowane w UK, wyprodukowane w Kambodży i nadrukowane w Polsce.

Dla nas jednym z największych plusów bluzy jest jednak jej cena. 99zł to naszym zdaniem ukłon w stronę klientów, którzy za symboliczną stówkę mogą poszerzyć swoją szafę o ciekawy, wysokiej jakości produkt.

Prawda, że kuszące? Nie czekajcie więc i sprawdźcie LINK DO SKLEPU, w którym znajdziecie również Alifka na koszulkach plus inne projekty marki.

Zdjęcia: Żabski Production