naGiry – szanuj swoje giry!

Też zgadzacie się ze stwierdzeniem, że zdrowe i wypoczęte giry, to szczęśliwe giry? Po testach skarpet polskiej marki naGiry mamy 100% pewność, że tak jest! Sprawdźcie naszą recenzję produktów od producenta skarpet antypoślizgowych, skarpet kompresyjnych, opasek i rękawków kompresyjnych.

naGiry to marka skarpet, produkująca w Polsce z wyłącznie najlepszych polskich komponentów. Co ciekawe, w swoich działaniach mocno wspiera polski sport! Wśród ambasadorów można znaleźć takie osobowości jak Jakub Rzeźniczak, Klaudia Adamek, Maciej Jewtuszko, czy Rafał Pietrzak.

Asortyment naGiry to przede wszystkim skarpety antypoślizgowe, skarpety kompresyjne, ale także opaski i rękawki kompresyjne. Dzięki uprzejmości naGiry Team’u, mogliśmy przekonać się na własnych stopach o jakości produktów!

W nasze ręce wpadły dwie pary skarpetek lifestyle’owych – modele kolarz i lekkoatletyka, które są połączeniem skarpet casualowych ze sportowym zacięciem. Można je nosić do szkoły, pracy, czy w drodze na trening albo mecz. Rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie dobry wygląd, wygodę, ale potrafią też i lubią dodawać „smaczku” swoim stylizacjom.

Lekkoatletyka to model, w którym przeważa zieleń, a akcenty pomarańczowe i żółte dodają skarpetkom charakteru. Zdecydowanie spodobał się nam tutaj kontrast oraz fakt, że skarpetka prawa nie musi być wcale taka sama jak lewa, by tworzyć z nią parę :)

Kolarz to nieco bardziej stonowana kolorystyka i obie skarpetki z tą samą grafiką. Co oczywiście nie odbiera im uroku! Wręcz przeciwnie – uśmiechnięta postać kolarza zawsze pozytywnie się kojarzy i zaraża dobrym nastrojem :)

Obie pary mają rozmiar uniwersalny. To tak zwane skarpetki-tuby bez pięt. Na stopach układają się idealnie, a delikatna i miła w dotyku bawełna zapewnia pełen komfort.

Z racji, że na co dzień lubimy sport, nie mogliśmy się oprzeć pokusie sprawdzenia również produktów kompresyjnych. Przyznamy szczerze – na samym początku obawialiśmy się o zakładanie długich niebieskich skarpet. Jednak są one na tyle elastyczne, że bez problemu nasuwają się na nogi! To niewątpliwie duża zaleta ponieważ spotkaliśmy się z odpowiednikami, których zakładanie nie należało do najłatwiejszych.

Rękawy kompresyjne żółte naŁapy, które otrzymaliśmy do testów to doskonałe wsparcie dla ramion w czasie długiego wysiłku fizycznego. Nam przydają się zwłaszcza podczas niedzielnych wycieczek biegowych. No i ten kolorek! Macie pewność, że nie zostanie niezauważeni przez towarzyszących Wam w treningach i nie tylko!

naGiry to szeroki asortyment skarpet, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Dlatego nie dziwi nas fakt, że testy przebiegły sprawnie, a produkty w 100% spełniły nasze oczekiwania.

Też chcesz szanować swoje giry? Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnego sklepu naGiry!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *