Okulary WooDoo Silver

W dobie mody na eko, wydawać by się mogło, że wymyślono już wszystko dla fanów ekologicznych produktów. Tymczasem marka WooDoo wprowadziła na rynek coś nietuzinkowego – ręcznie robione drewniane okulary z fajką do palenia :) Autorzy włożyli kawał serca i ciężkiej pracy, by ich produkt zachwycał swoim nowoczesnym designem i był niezapomnianym elementem na imprezach oraz w życiu codziennym. Postanowiliśmy to sprawdzić.

Musimy przyznać, że czuliśmy dużą podjarkę kiedy dotarła do nas oczekiwana paczka. W środku znaleźliśmy gustowny, zamykany na haczyk, drewniany, lipowy futerał z wypalonym logo marki na przodzie. Po otwarciu naszym spragnionym oczom ukazały się skrupulatnie zapakowane w folię zabezpieczającą okulary oraz czarny woreczek ze sznurkiem i ściereczka do przecierania szkieł. Jak wiecie, szczególnie lubimy produkty, które są dopracowane pod każdym względem – również opakowania.

WooDoo do wytwarzania swoich okularów wykorzystuje najwyższej jakości drewno, czyli w tym przypadku Heban. Dzięki temu już w pierwszym kontakcie z okularami czuć, że są lekkie i komfortowe w noszeniu. Tylko zauszniki są zrobione z czarnego tworzywa (Acetat – bawełna i włókna drzewne), które bardzo dobrze wygląda w połączeniu z drewnem.

Producent podaje, że okulary wyposażone są w nowoczesne soczewki TAC z filtrem polaryzacyjnym i ochroną UV400 (100% UVA/UVB). To dobra wiadomość dla naszych oczu, zwłaszcza, że słońca teraz co raz więcej. Szczerze przyznamy, że dzięki zastosowanym technologiom, przez szkła patrzy się zajebiście. Zwłaszcza po wykorzystaniu ukrytych właściwościowi produktu ;)

O czym mowa? Otóż, tak jak wspominaliśmy – to są okulary z fajką do palenia! W prawym zauszniku znajduje się niepowtarzalny, metalowy komin do palenia, zamykany na magnes i zakończony ustnikiem, a w lewym – pojemnik do przechowywania suszu, również zamykany na magnes. Istna petarda, prawda? Tym bardziej, że gadżet wykonany jest naprawdę z dużą starannością o każdy szczegół i tajemnicze schowki to tak naprawdę dodatkowy walor estetyczny okularów.

Produkt naszym zdaniem super rozkminiony i wpisujący się idealnie w potrzeby rynku. Tym bardziej, że z takim rozwiązaniem spotykamy się po raz pierwszy. Także Panowie – może teraz przyjdzie czas na drewniane zegarki? :)

Póki co, testowany przez nas model oraz inne dostępne są na oficjalnej stronie WooDoo. Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *