OWIECZKA DISTENSE!

DISTENSE to marka, która powstała z miłości do szycia, sportu i luźnego stylu życia, a która stara się przekazywać pozytywną energię, tworząc kolorowe, wzorzyste bluzy o oryginalnych krojach. Jedna z takich bluz przypadła szczególnie do gustu naszej damskiej części redakcji dlatego w tym poście spróbujemy „zaprzyjaźnić” Was z owieczką, ale także zachęcić do sprawdzenia innych produktów znajdujących się w ofercie.

Głównym aspektem przy wyborze bluzy była jej wygoda i fakt, że wełniany materiał zapewnia ciepełko nawet w mroźne wieczory. Dodatkowo przedłużany krój zapewnia także ochronę pupy i okolic krzyża, dzięki czemu każda z Was może mieć pewność, że w tym sezonie zawianie już nie groźne. Kolejnym elementem wpływającym na komfort noszenia są rękawy zakończone szerokim ściągaczem. Rozwiązanie to uniemożliwia zsuwaniu się rękawa np. podczas zakładania kurtki, ale także doskonale izoluje chłodne powietrze, które w luźniejszych krojach może dostawać się do dłoni. Jeżeli jest jeszcze zimniej, wystarczy je schować do środka.

Ciekawym elementem wizualnym jest kołnierz bluzy. Wygląda bardzo efektownie, ale także spełniał rolę swego rodzaju ocieplacza. Na wtulanie się i opatulanie macie dożywotnią gwarancję:)

Warto przyjrzeć się bliżej na wspomniany wcześniej krój „owieczki”. Już na pierwszy rzut oka można przekonać się, że jest to autorski projekt – bluza jest dłuższa niż klasyczne, posiada szerszy ściągacz na dole, a przede wszystkim rękawy są szersze przy ciele i węższe przy dłoniach. Dzięki temu bluza bardzo dobrze wygląda na ciele bez względu na wzrost właścicielki.

Jak już wspominaliśmy, tego konkretnego modelu testowanego przez nas, nie ma już w ofercie marki DISTENSE, ale uwaga – na stronie oprócz stałej oferty, znajdziecie dodatkową zakładkę Bluza na zamówienie. Na pewno uda się Wam skonfigurować swoją, jedyną i niepowtarzalną, która będzie służyła długi czas, tak dobrze jak nam „owieczka”.

Foto: Piechota Fotografia