SZORTY CHINO POLSKI WĄS

Właśnie jesteśmy mniej więcej w połowie wakacji. Sezon na letnie ciuchy ciągle trwa w najlepsze dlatego mamy dla Was dzisiaj alternatywną propozycję dla modnych w tym sezonie dresowych krótkich spodenek. Podjarani jakością bluzy, którą mieliśmy okazję przetestować, i tym razem zdecydowaliśmy się  na produkt marki POLSKI WĄS. Wybór padł na szorty chino w kolorze miodowym. Zachęcamy do sprawdzenia naszej recenzji.

Chyba nie musimy pisać, że spodenki są wykonane i uszyte w Polsce? Na wszelki wypadek przypominamy, ponieważ niektórzy patrząc na nie, mogliby dojść do wniosku, że to coś ciekawego z zachodu. Tymczasem bran po raz kolejny utwierdza nas w przekonaniu, że jakość to główny cel podczas tworzenia kolejnych projektów. Model, który mieliśmy okazję testować (i mamy nadal, bo trafiły od razu do naszej szafy!) jest bardzo dobrze dopracowany i uszyty – krój slim fit ze zwężającymi się nogawkami (dodatkowo ściągane gumką), brak wystających nitek, dbałość o szczegóły i minimalistyczne elementy to wyznaczniki modelu Pattern. Wygodę noszenia gwarantuje także materiał wykorzystany przy produkcji, czyli 100% bawełna o gramaturze 280gr/m2. Dzięki takiemu rozwiązaniu, spodenki mimo, iż przylegają do ciała, nie powodują zbytniego nagrzania w upalne dni i nie zwiększają naszej potliwości.

My sprawdziliśmy krótkie chinosy w kolorze miodowym, ale Polski Wąs proponuje je jeszcze dodatkowo w kolorze granatowym. Miodowy kojarzy się nam jednak dużo bardziej z latem -choć pasuje do niego mniej odcieni, to jest na pewno bardziej oryginalny. Gwarantujemy, że spodenki na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach, a dodatki w postaci skórek przy kieszeniach i materiałowego podszycia nogawek, zwrócą uwagę każdego, kto będzie miał z nimi do czynienia.

Jedynym mankamentem, do którego moglibyśmy się przyczepić to chyba tylko rozmiarówka. I wcale nie jest powiedziane, że mamy rację, bo prawdę mówiąc nie mierzyliśmy się przed zakupem, ale nasza L-ka okazała się ciut za mała. Polecamy zatem dokładnie sprawdzić, który model będzie Wam pasował.

Metr zatem w rękę i zachęcamy do zakupów na stronie POLSKI’ego WĄS’a!

Foto: Piechota Fotografia