UNICAT IS YOU!

W momencie kiedy oglądamy kolejne lookbooki, często zauważyć możemy „inspirowanie się” poprzednikami bądź zagranicznymi propozycjami. Na szczęście producenci co raz częściej sięgają po nowe pomysły (pamiętacie np. dwie wersje od Flyhigh?), które często okazują się strzałem w dziesiątkę! Sprawdźcie więc co przygotował debiutant na rynku – UNICAT!

Kolekcja to bluzy w trzech kolorach z klasycznym nadrukiem oraz koszulki. Trwały nadruk (sito) wzoru w połączeniu z naprawdę świetnym materiałem, żeby nie powiedzieć najlepszym, dają efekt przyjemnych produktów które fajnie się nosi. By każdemu było wygodnie, są bluzy z kangurką i kapturem, zapinane na zamek oraz szary crewneck.

Wspomniany wcześniej lookbook składa się z dwóch części. Produkt jest przedstawiony na trzech fotografiach – plener, studio oraz w ciekawym zestawie. Jak zobaczyć można na poniższych zdjęciach, model ma na sobie charakterystyczną maskę, która zaciekawiła nas na tyle, że postanowiliśmy zapytać o jej przeznaczenie. „Maski to pomysł który albo się podoba albo nie, ale jedno jest pewne, że zostaje w pamięci i właśnie o to chodziło”. Biorąc pod uwagę, że według Unicat’u „Każdy z nas jest wyjątkowy czyli unikatowy tylko nie każdy to widzi.”, maska zajebiście się wkomponowała w ogólną idee. Sprawdźcie jak to wyszło na fotach:

1 2 3123

Dodatkowo kolekcję promuje zajawkowy film, który również łączy różne style …

oraz bardzo ładna sesja z jeszcze ładniejszą modelką ;)

0 4 6 9 bay bay

Całość lookbook’a oraz sesję znajdziecie na www.unicatisyou.pl!

Przeczytaj również

Tymczasowo brak, wróc wkrótce :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *