Dzień Ziemi z marką ZEW for men!

W Światowy Dzień Ziemi polska marka ZEW for men wystawiła na aukcję charytatywną unikalny gadżet dla każdego fana MMA i polskiego sportu ? rękawice MANTO z autografem Jana Błachowicza, mistrza wagi półciężkiej UFC, który znalazł się w gronie najlepszych sportowców 2020 roku w prestiżowym Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Całość licytowanej kwoty zostanie przekazana na Fundację Viva!. Aukcja potrwa do 2 maja włącznie.

ZEW for men, marka wyrosła z inspiracji naturą i dbająca o Ziemię, od lat z dumą wspiera akcje na rzecz środowiska naturalnego i bioróżnorodności. Tworzone przez nią męskie kosmetyki, podobnie jak i wszystkie surowce, z których korzysta marka, w żadnej fazie produkcji nie są testowane na zwierzętach.
W wyniku pandemii znacząco spadły przychody od darczyńców i rządu dla organizacji proekologicznych, dlatego w tym roku polski producent kosmetyków naturalnych postawił dołożyć swoją ?cegiełkę? i pomóc Fundacji Viva!, walczącej o podstawowe standardy etycznego zachowania wobec zwierząt i angażującej się w działania z zakresu ochrony środowiska.

Przedmiotem licytacji będą podpisane przez Jana Błachowicza nowe rękawice MANTO – producenta odzieży treningowej dla zawodników amatorskich i profesjonalnych sportów walki m.in. brazylijskiego Jiu-Jitsu, MMA, Muay Thai oraz zapasów. Licytowany model to rękawice do MMA Pro 3.0 w rozmiarze L, ważące 4oz i wykonane z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Ergonomiczna budowa, zapięcie na rzep i wzmocnione szwy zapewniają wytrzymałość oraz idealne dopasowanie do dłoni podczas treningu lub profesjonalnej walki. Do rękawic dołączona zostaje również kartka z autografem sportowca. Rękawice podpisane zostały przez aktualnego mistrza wagi półciężkiej UFC Jana Błachowicza, który w marcu tego roku wygrał walkę o obronę tytułu na gali największej światowej organizacji UFC 259 z czempionem wagi średniej, Israelem Adesanyą. W 2020 roku Jan Błachowicz znalazł się w gronie najlepszych sportowców w prestiżowym Plebiscycie Przeglądu Sportowego.

Rękawice MANTO z autografem Jana Błachowicza to wyjątkowy gadżet dla każdego fana MMA, a dzięki udziałowi w licytacji można przyczynić się do poprawy losu zwierząt w Polsce. Cała kwota z licytacji zostanie przekazana na pomoc finansową dla Fundacji Viva! – międzynarodowego ruchu na rzecz zwierząt. Celem Fundacji jest działalność charytatywna i edukacyjna w zakresie opieki i pomocy zwierzętom bezdomnym, porzuconym lub okrutnie traktowanym, wspierania działań w zakresie ochrony środowiska i informowania o problemie wyżywienia ludzkości, a także promocji zdrowia – propagowania i upowszechniania zdrowego stylu życia i żywienia. Fundacja Viva! czynnie reaguje w przypadkach znęcania się nad zwierzętami, prowadzi sprawy w sądach przeciwko ich oprawcom, szkoli instytucje państwowe i prowadzi na szeroką skalę kampanie i akcje informacyjne propagujące etyczne traktowanie zwierząt. Zachęca też do adopcji podopiecznych psów i kotów ze schronisk i domów tymczasowych oraz piętnuje niehumanitarne i nieetyczne praktyki firm i osób prywatnych.

Weź udział w aukcji: https://allegro.pl/oferta/rekawice-z-autografem-mistrza-ufc-jana-blachowicza-10639393162

Więcej informacji na www.poczujzew.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *