kangoorowear już po pierwszym dropie!

Nowe marki pojawiają się w polskim streetwearze szczególnie na wiosnę. Szczerze przyznamy – lubimy je chyba bardziej niż krokusy na łąkach. Tym bardziej, że najczęściej (bez względu na przyszłość marki) pierwsze dropy są zawsze bardzo efektowne! Czy podobnie sytuacja wygląda u kangaroorowear – nowego gracza na polskim rynku? Sprawdźcie całość wpisu.

Przyzwyczailiśmy się już do różnego rodzaju premier – od pojedynczej koszulki, po całkiem pokaźne kolekcje. Kangaroorowear postawiło jednak na jeden produkt dostępny w preorderze. Bluza PICKPOCKET miała premierę 7/03/2021 i jak się okazało – rozeszła się jak świeże bułeczki.

Czarna bluza była dostępna w rozmiarach XS, S, M, L oraz XL. Ciekawostką jest, że autorzy postanowili dorzucić do kompletu dwa sznurki – czarny i pomarańczowy. Właściciel sam może zdecydować jaki efekt końcowy chce uzyskać.

Warto podkreślić, że 1% z każdego zakupy leci prosto do wybranej organizacji zajmującej się niesieniem pomocy dla zwierząt.

Dla wszystkich zainteresowanych bluzą mamy niestety złą wiadomość.

Team kangoorowear:

„Przez długi czas nie planujemy by bluza była dostępna”

Mamy jednak nadzieję, że po udanej premierze, niebawem pojawią się kolejne propozycje.

Jeżeli jesteście zainteresowani losami marki, której misją jest tworzenie ubrań, które posłużą nie na sezon a na lata – już teraz zachęcamy do śledzenia profili społecznościowych kangoorowear!

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *