Grow Hair like Trees

Przez dekadę na Poldonie pojedmowaliśmy naprawdę różne tematy, a nawet znaleźliśmy „furtkę” dla kilku zagranicznych brandów. Kiedyś na głównej była nawet reklama NIKE z Lewandowskim w roli głównej! Dzisiaj mamy dla Was jednak coś zupełnie z innej beczki – Grow Tools, czyli … 100% naturalny sposób na zatrzymanie łysienia i odrost włosów! Zaskoczeni? My również! Ale ten wpis polecamy każdemu facetowi, który niekoniecznie jest zadowolony z wypadających włosów :P PS I uwaga – to nie jest post sponsorowany! Miłej lektury :D

Zacznijmy od początku, czyli czym jest w ogóle Grow Tools. To innowacyjne techniki masażu i oryginalne masażery które, przeciwdziałają procesom prowadzącym do miniaturyzacji cebulek włosów. Jak zapewnia nas pomysłodawca – efekty działania masażu i masażerów utrzymują się po ukończeniu kuracji. Z resztą zobaczcie sami:

Dlaczego Grow Tools na naszej stronie? Lubimy nowości, zaskakujące projekty, ale także poczuć produkt na własnej skórze. Jak tylko dowiedzieliśmy się, że za projektem stoi znajomy naszego super ziomka ze streetwearowego światka – musieliśmy spróbować! No i szczerze przyznamy – Kuba, głównodowodzący Poldona, od dawna łysieje :P

Zestaw Grow Tools składa się z dwóch oryginalnych masażerów ręcznie wykonanych z drewna sosnowego. Ze względu na wykorzystany kawałek drewna ich wygląd może oczywiście różnić. Niezmienne są za to specjalne żłobienia, które służą do masażu głowy. W komplecie jest grubszy i cieńszy masażer. Te dwa, lekkie i przyjemne w dotyku narzędzia do masażu, znajdują się w papierze ściernym służącym do ich czyszczenia. Całość przychodzi w paczuszce – zapakowana w lniany woreczek i w komplecie z instrukcją obsługi.

W skrócie – masaż składa się z dwóch etapów – relaksacyjnego i powięziowego. Każdy etap jest opisany w instrukcji, a dodatkowo po zakupie masażerów można obejrzeć film, na którym poszczególne etapy są pokazane przez samego Krzysztofa – człowieka odpowiedzialnego za powstanie Grow Tools.

Co dzieje się kiedy gleba traci żyzność? Trzeba najpierw poprawić jej stan, pracować z nią, odżywić i usunąć szkodliwe czynniki. Same nawozy nie pomogą trwale. Tak samo jest z łysieniem. Należy poznać i zrozumieć jego przyczynę, aby rozwiązać problem. Codzienny masaż głowy może dokonać trwałych zmian i stymulować wzrost włosów.

Krzysztof Kaczmar – pomysłodawca Grow Tools

Sama marka to nie tylko pomoc mężczyznom i kobietom z wypadającymi włosami, ale także piękna idea – 10% z każdego zakupu zostaje przekazane na rzecz Fundacji Las Na Zawsze, która tworzy enklawy dzikiej przyrody w całej Polsce.

Co prawda jesteśmy dopiero na początku naszej przygody z masażerami, ale efekty są już widoczne! To działa!

Po 3 miesiącach codziennego masażu przez miniumum 20 minut dziennie, wypadanie włosów zatrzymuje się. Od 3 miesięcy do pół roku powinny zostać zauważone pierwsze oznaki odrostu, które z czasem powinny być coraz lepiej widoczne.

Szczerze przyznamy, że choć na początku ciężko nam było o sumienność w wykonywaniu masażu, to w połączeniu z masażem relaksacyjnym, poprzedzającym masaż właściwy, z czasem czynność stała się dla nas bardzo przyjemną odskocznią w natłoku codziennych obowiązów. W połączeniu z chillową nutą – daje super efekt rozluźnienia!

Po kilku dniach masaż wchodzi w nawyk, a ruchy wykonywane są automatycznie. O ile pierwsze dni wymagały wprawy i na skórze pojawiły się objawy mikrourazów, po kilku dniach wszystko wróciło do normy – skóra przyzwyczaiła się do masażu, a nadgarstki już nie bolały :)

Masaż stał się dla mnie odskocznią – połączyłem go z wieczornym słuchaniem muzyki. Leżąc na kanapie lub siedziąc przy biurku, masowałem się prawie codziennie przez półtorej miesiąca. Te 15 minut dziennie doprowadziły już do pierwszych efektów!

Kuba, Poldon.pl

Więcej informacji o samym produkcie, ale także przykłady zastosowania znajdziecie na oficjalnej stronie Grow Tools oraz w socialach – facebook / instagram.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *