ZEW for men – Dezodorant w sztyfcie

ZEW for men to marka, która od początku swojej działalności czerpie z natury to co najlepsze, wykorzystując składniki aktywne takie jak czarna huba czy węgiel drzewny pochodzący z dzikich Bieszczad. Właśnie pierwszy z wymienionych składników stanowił bazę do powstania kolejnego produktu, który mieliśmy (i mamy nadal!) okazję używać na co dzień! Przed Wami naturalny dezodorant w sztyfcie.

Większość z nas ma jasno sprecyzowane wymagania od swoich lub przyszłych kosmetyków. W przypadku każdego dezodorantu jest to najczęściej niwelowanie nieprzyjemnego zapachy i gwarantowanie świeżości przez cały dzień. Oczywiście przy wyborze produktu można się sugerować także zapachem, ceną, preferowaną marką oraz chęcią stworzenia idealnego duetu z perfumami, ale dezodorant ZEW ma jeszcze jedną ważną cechę – to naturalna formuła (aż 97% składników pochodzenia naturalnego), pozbawiona takich składników jak sole aluminium, alkohol, silikony, czy oleje mineralne.

Jak pachnie dezodorant w sztyfcie ZEW? To bardzo przyjemny, męski drzewno-cytrusowy zapach, który utrzymuje się długo oraz świetnie kompunuje się z wymienionymi wyżej zapachami perfum. Warto zaznaczyć, że pozostawia skórę świeżą, czystą i matową. Bez blokowania porów, bez efektu tłustego filmu, czy białych śladów. Efekty sprawdzaliśmy w różnych warunkach i możemy zapewnić, że to działa!

Kosmetyk umieszono w zielonym sztyfcie, który jest wygodne w użytkowaniu. Wystarczy delikatnie przekręcić, by pozwolić sobie na naturalną, 24 godzinną ochronę przed potem i przykrym zapachem. Dezodorant skutecznie łagodzi podrażnienia delikatnej skóry pod pachami oraz zapewnia długotrwały komfort i ulgę. Co niezwykle istotne w tego dypu produktach – jest odpowiedni do każdego typu skóry, również do skóry wrażliwej. Może być stosowany po depilacji.

Na koniec info dla wszystkich świadomych konsumentów – kosmetyki ZEW for men, podobnie jak i wszystkie surowce, z których marka korzysta, w żadnej fazie produkcji nie są testowane na zwierzętach. Nie ukrywamy, że dla nas był to bardzo ważny aspekt, dla którego zdecydowaliśmy się zmienić zawartość swojej kosmetyczki.

Wszystkie produkty ZEW for men są dostępne w sklepie online na poczujzew.pl. TUTAJ bezpośredni odnośnik do dezodorantu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *