Kurtka FLATROCK CLOTHING Moro Jacket

Zgodnie z zapowiedzią, ruszamy w końcu z nowym działem na naszym blogu, a mianowicie prezentacją pojedynczych produktów. Jak zapewne pamiętają osoby, które są z nami od początku, taki dział już istniał, ale w nieco innej formie. Teraz postanowiliśmy nieco „dopieścić” prezentację, czego efektem jest pierwszy test kurtki Moro Jacket od FLATROCK CLOTHING!

10

Pierwsza wzmianka o kurtce pojawiła się w naszym niedawnym poście, w którym pokazaliśmy najnowszy lookbook na wiosnę 2014. Tym razem wzięliśmy ją w swoje ręce i dokładnie przyglądnęliśmy się jej z bliska. Oto efekty naszych testów.

1

Kurtka na pierwszy rzut oka, wygląda jak kolejny projekt, w którym wykorzystano motyw kamuflażu. Jednak po obejrzeniu jej z bliska, jesteśmy przekonani, że w 100% jest warta swojej ceny (289 PLN) i stanowi przemyślany, udany projekt.

Moro Jacket jest zapinana na zamek i dodatkowo na napy. Zapinanie sięga po samą szyję więc nie musimy zakładać szalika. Na lewej piersi kieszonka na np. telefon, a z prawej – bardzo efektowna imitacja. Obie zapinane na napy, ale w nieco innym stylu.

9

Na dole kurtki mamy dwie duże zapinane kieszenie, w których można wygodnie schować ręce albo przenosić większe rzeczy. Dwa paski do regulacji szerokości pozwalają dostosować pas kurtki do własnych upodobań.

8

Na ramionach umieszczono pagony nawiązujące do kurtek wojskowych, a niżej regulowane mankiety (dwa guziki). W środku na wysokości piersi, zapinana moro kieszonka oraz taka sama na dole po prawej. Jakby szczegółów było mało to dodatkowo na lewym ramieniu mamy aplikację z tłoczonym logo na eko-skórze,

75

Warto również zwrócić uwagę na brązową poliestrową podszewkę, która doskonale pasuje do motywu głównego. Dzięki zawieszkom na wieszak (z tyłu na plecach oraz w środku przy kapturze), kurtka idealnie wkomponuje się w każdą garderobę.

642

Podsumowując – kurtkę Moro Jacket można swobodnie dopisać do „must have” wiosennych zakupów. Dodatkowo dla tych. którzy nie są zwolennikami kamuflażu, mamy dobrą nowinę – bardzo podobne, choć nie tak efektowne, są dwie pozostałe kurtki z nowej kolekcji. Kurtka jest lekka, wygodna, można ją założyć zarówno do bardzo luźnego stylu jak i nieco poważniejszego. Co prawda oficjalna strona marki jest jeszcze w trakcie budowy, ale dla zainteresowanych podajemy adres e-mail, na który należy pisać w sprawie zamówień. Piszcie bez wahania – zamowienia@flatrockclothing.com!

Nasza końcowa nota: 10/10!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *