Niebieskie Chinosy APPROVED WEAR!

Po wcale nie krótkim czasie, przedstawiamy kolejny efekt naszych testów. Tym razem w nasze ręce wpadł prawdziwy klasyk, czyli spodnie chinos. Wybór marki padł na tegorocznego debiutanta, czyli APPROVED WEAR! Przeczytajcie całość i zobaczcie, co spodobało nam się najbardziej.

 

Jako zwolennicy tego kroju, od razu postanowiliśmy sprawdzić, czy aby testowane spodnie nie mają tylko wspólnej nazwy, łączącej je z wywodzącymi się z Filipin chinosami. Na szczęście nasze obawy, zostały rozwiane już po pierwszym kontakcie z tym modelem. Spodnie zapinane na guzik. mają lekko zwężane u dołu nogawki oraz ukośnie wszyte przednie kieszenie.

Bardzo ciekawy jest sam kolor materiału (mieszanka poliestru, wiskozy i elastanu). Najlepiej oddaje go poniższe zdjęcie, na którym wyraźnie widać niebieski odcień. Dodatkowo wnętrze kieszonek zrobione z małej czarno-niebieskiej kratki.

Jednym z bardzo przydatnych i nietypowych rozwiązań jest mała kieszonka z przodu spodni. Po swojej lewej stronie możemy przechowywać na przykład dokumenty oraz karty płatnicze, które dobrze jest mieć zawsze pod ręką. Polecamy zwłaszcza zwolennikom trzymania złotówek w kieszeniach – praktycznie nie do wykrycia przez kieszonkowców!

Z tyłu mamy dwie kieszenie zapinane na guziki (tutaj delikatny branding w postaci wytłoczonej nazwy) oraz małą naszywkę po prawej stronie z logiem marki. Turkusowa otoczka widoczna na zdjęciu, pojawia się też na obszyciu dziurki na guzik z przodu spodni.

Jak przystało na spodnie typu chinos, mamy tutaj do czynienia z połączeniem klasyki i nowoczesności. Dzięki temu model ten pasuje zarówno do eleganckich jak i mniej formalnych stylizacji. My akurat proponujemy t-shirt, czapkę z daszkiem oraz ciemne okulary. Naszym zdaniem idealne rozwiązanie na panujące na zewnątrz warunki.

Wśród wszystkich wypisanych wyżej cech, zabrakło jeszcze jednej, naszym zdaniem równie mocno przyciągającej i zachęcającej do zakupów. Mowa tutaj oczywiście o cenie. APPROVED WEAR wyszło na przeciw polskim klientom i proponuje klasyki za jedyne 140 PLN! To zdecydowanie najlepsza cena na rynku w zamian za spodnie tak dobrej jakości.

My mamy dla Was jeszcze dodatkową promocje w postaci specjalnie przygotowanego rabatu. Do końca miesiąca możecie je wyhaczyć za jedyne 130 PLN, wpisując w tytule przelewu hasło POLDON! Do kupienia TUTAJ.

Przy okazji rzućcie okiem na buty – pojawią się niebawem w kolejnym teście!
Foto: Żabski Production