Presens – 3 projekty dla fanów jakościowych i trwałych rzeczy

W sieci pojawia się co raz więcej marek handlujących tylko na Instagramie, a często bywa, że nowi gracze to kopie zagranicznych brandów. Na szczęście nadal powstają ciekawe projekty, które bronią się nie tylko jakością produktów, ale także tą całą otoczką wokół, którą zawsze bardzo sobie cenimy. Tak właśnie jest w przypadku marki Presens, której trzy nowe projekty ujrzały niedawno światło dzienne.

Jednym z aspektów, na który twórcy marki Presens zwracają szczególnie uwagę, jest potrzeba ochrony naszego środowiska. Dlatego:
– całość najnowszej kolekcji wykonana jest z bawełny organicznej od początku do końca w Polsce
– każde Citrus Hoodie to jedno posadzone przez nas drzewo, co można sprawdzić skanując kod QR z tyłu bluzy
– rzeczy wysyłają bez plastiku.

Premiera odbyła się w właśnie zakończone lato 2021. Nowości to trzy dopracowane projekty, Citrus, Enthusiasm i Presens. Są to unisexowe bluzy z kapturem – jedna jasnokremowa i dwie czarne. Mimo, że jako kolekcja stanowią całość, to każdy model jest szczegółowo opracowany i różni się mocno od siebie.

Ciekawym projektem jest choćby Enthusiasm, w którym na przodzie bluzy wykonano słowo ?enthusiasm? dokładnym haftem komputerowym. Tył został wykończony serią grafik z obrazowania mózgu w stanie entuzjazmu w badaniu funkcjonalnego rezonansu magnetycznego (fMRI), które nadrukowano na specjalnie przygotowanym i doszytym do bluzy prostokącie materiału ? wraz z upływem czasu krawędzie prostokąta będą się delikatnie (do kilku milimetrów) strzępić, nadając mu wygląd vintage.

Więcej „smaczków” znaleźć można na stronie Presens, gdzie można nabyć również poprzednie produkty marki.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *