ZEW for men rozdaje prezenty z Durex i JAMESON!

Tylko na Dzień Chłopaka ZEW for men rozdaje prezenty z Durex i JAMESON! Opowiedz swoją historię i wygraj limitowane zestawy! Jeszcze tylko do 30 września trwają dwa wyjątkowe konkursy z okazji Dnia Chłopaka, w których do wygrania są m.in. limitowane zestawy kosmetyków ZEW for men x JAMESON, wyjątkowe boxy barberskie oraz vouchery do sklepu Durex.pl.

Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka ZEW for men rozdaje prezenty. W dniach 17.09-30.09 wystarczy zrobić zakupy w sklepie online marki na www.poczujzew.pl, a następnie odpowiedzieć na pytanie pod konkursowym postem na Instagramie marki: ?Kto najbardziej ucieszyłby się z prezentu od ZEW for men i dlaczego powinien go dostać? Nie zapomnij oznaczyć tej osoby!?. Spośród uczestników konkursu zostanie wybranych aż 10 szczęśliwców, którzy otrzymają limitowaną edycję zestawów kosmetyków sygnowanych logotypami JAMESON oraz ZEW for men, o zapachu dymnego drzewa sandałowego, świeżej bergamotki i limonki, zamkniętych w stylowych, drewnianych skrzynkach. Zestawy ZEW for men x JAMESON zyskały status już kultowych boxów kosmetyków ? to prawdziwa celebracja męskości: dymna fuzja aromatów otuli męski zarost, a ciemno-bursztynowa kompozycja Jameson Irish Whiskey zaskoczy nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe mocnym aromatem kwiatowym, podkręconym korzennym drewnem i słodkimi nutami sherry. Na odpowiedzi chętnych ekipa marki ZEW for men czeka do 30.09.2021 do godz. 23.59.

ZEW for men celebruje święto wszystkich Chłopaków również z marką Durex. Do 30 września na facebookowym fanpage?u marki wystarczy odpowiedzieć w komentarzu na pytanie konkursowe: ?Najciekawsze prezenty z okazji Dnia Chłopaka ? opowiedz swoją historię!?. Do wygrania aż 3 nagrody główne: zestawy ZEW for men Prosty drwal z olejem konopnym POŁYSK oraz vouchery o wartości 175zł do sklepu Durex.pl oraz 5 nagród pocieszenia: bestsellerowe pomady ZEW for men do włosów z węglem drzewnym oraz vouchery o wartości 50zł do sklepu Durex.pl. Praktyczny i elegancki zestaw z rewitalizującym olejkiem do brody ZEW for men z olejem konopnym o zapachu drzewa sandałowego i piżma, który wzmocni wzrost włosów oraz nada subtelny połysk, ucieszy nawet najbardziej wymagających posiadaczy zarostu. W konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która jest właścicielem konta na Facebooku. Jury marki Durex wybierze i nagrodzi najciekawsze odpowiedzi.

Szczegóły konkursu ZEW for men z limitowanymi zestawami ZEW for men x Jameson dostępne na Instagramie marki ZEW for men.

Szczegóły konkursu Durex z nagrodami od ZEW for men dostępne na Facebooku marki Durex. Regulamin konkursu dostępny pod linkiem: https://bit.ly/Konkurs_Durex.

Produkty ZEW for men dostępne są w sklepie online na poczujzew.pl, w sieci perfumerii Douglas, w sieci perfumerii Kontigo online, w sieci perfumerii Notino online, oraz u wybranych dystrybutorów, których pełna lista znajduje się na stronie poczujzew.pl w zakładce Punkty sprzedaży. Więcej informacji na www.poczujzew.pl.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *