SAVVY SOLE – S/S 2014!

Zastanawiamy się ile znacie polskich marek produkujących obuwie? Obuwie wpisujące się doskonale w klimat streetwear’u oczywiście. Jedną? Dwie? Nieważne! Ważne byście w końcu poznali SAVVY SOLE!

SAVVY SOLE to nowo powstała marka (2013), która zajmuje się produkcją butów nieformalnych, miejskich w oparciu o klasyczną elegancję. Oczywiście wszystko szyte jest w Polsce, a co z tym związane – mamy dostęp do bardzo dobrej jakości obuwia.

Do sprzedaży trafiła właśnie druga kolekcja marki, przeznaczona na wiosnę i lato 2014. Wśród kilku modeli znajdziemy propozycje zarówno dla tych „ładniejszych” i tych „brzydszych” płci. Kolekcja damska składa się z dwóch modeli w różnej kolorystyce – Alabama w wersji Coffe oraz Mint, a także Corocoro w kolorach Brown, Lime, Rasberry i Yellow. Męskie buty to dwie odsłony modely Mariner – I czyli Black i Beige oraz II – Navy Blue, Navy/Brown i Russet. Uzupełnieniem jest jeszcze bardzo interesujący Skipper w trzech odcieniach: Blue, Orange i Green. Buty są już dostępne na oficjalnym sklepie marki, a wszystkich zainteresowanych większą ilością zdjęć zapraszamy pod ten link.

IMG_1649 IMG_1674 IMG_1828 IMG_1840 IMG_1864 IMG_1948 IMG_1998 IMG_2016

Przeczytaj również

LANDO – streetwear collection!

czytaj dalej

KRISBUT – SPRING – SUMMER #21

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Jeden komentarz

  1. […] Polski streetwear i jego rozwój śledzimy już od jakiegoś czasu. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych nowych projektów, które nas zaskoczą lub będą swego rodzaju przełomem. Kiedy zobaczyliśmy rok temu po raz pierwszy markę Savvy sole, jakże ucieszyły się nam mordy – w końcu polska marka produkująca obuwie z prawdziwego zdarzenia! Nie minął rok, a zdecydowaliśmy się na przetestowanie jednego z modeli, który prezentowaliśmy TUTAJ. […]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *