Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

W historii polskiego streetwear’u jest wiele debiutujących marek, które po sukcesie dropu z pierwszymi koszulkami, wyłożyły się na kolekcjach jesienno-zimowych. Niewiele jest jednak tych, które bez względu na sezon i staż na rynku, ciągle podnoszą sobie poprzeczkę! Taką marką jest na pewno Phenotype, która właśnie wypuściła kolekcję Stage 16.

Najnowszych propozycji jest tyle, że nie sposób je opisać w kilku zdaniach, ale jeżeli szukacie niepowtarzalnych spodni, które będą fitować z Waszymi ulubionymi butami, to Phenotype jak zwykle przychodzi z odsieczą. Szlufki, zapięcie na taśmę z klamrą i oryginalnie ulokowane kieszenie są tutaj na porządku dziennym! Wyglądają mega oryginalnie, zwłaszcza w modelu COMBAT CARGO STRAP PANTS dostępnym w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i grafitowej.

Podobnie jak rok temu, mocnym elementem kolekcji są kurtki. Nam do gustu przypadła zwłaszcza śliwkowa bomberka, której uroku dodają złote zamki. Kurtka występuje jeszcze w wersji grafitowej i wielbłądziej.

Wśród nowości znaleźć można dodatkowo bluzy, koszulki, paski, szaliki, beanie, skarpetki (najlepszy prezent mikołajowy ever!), a co nas bardzo cieszy – 5-panelówki, które chyba już na stałe zagościły w ofercie.

Całość kolekcji do kupienia TUTAJ. Ale śpieszcie się – podczas tworzenia wpisu wywaliło nam raz stronę, co oznacza, że kampania wyprzedaje się, jak ciepłe bułeczki. Co wcale nas nie dziwi :D

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

HERMETIC SQUARE – Spring Summer 2020

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *