SEBASTIAN LITNER X INTRUZ

„Take it easy” to najnowsza kolekcja marki Intruz, która powstała we współpracy z Sebastianem Litnerem – bielskim artystą, narciarzem i surferem. Jest to kolejny wspólny projekt, ale różniący się klimatem od poprzedniego. Efektem wspólnej podróży do Portugalii jest kilka unikalnych wzorów na klasycznych krojach, ale także oryginalnych, wykonanych techniką TieDye.

Kolekcja składa się z t-shirtów, ls oraz bluz z kapturem. Przeważa biel, czerń oraz odcienie szarego, ale nie zabrakło klasycznego ls w kolorze pomarańczowym oraz trzech mocnych projektów wykonanych wspomnianą wyżej techniką TieDye. Są to bluza oversize, ls oraz t-shirt z białą grafiką na piersi.

Co prawda dla kolekcji nie powstał typowy lookbook zdjęciowy, ale marka przygotowała ciekawy smaczek, jakim jest krótki filmik, dzięki któremu poznacie całą otoczkę oraz klimat panujący podczas tripu.

Z resztą twórcy podkreślają, że hasło „Slow Livin” stało się motywem przewodnim wyjazdu. Według Intruza, warto znaleźć swoje tempo, przestać się spieszyć i skupić na tym co daje nam radość.

Ubrania do kupienia TUTAJ.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *