ARRIBA WEAR – EthniCity 1st. drop!

Znana chyba wszystkim marka ARRIBA WEAR, długo kazała nam czekać na nowe, jesienne propozycje. Na „pierwszy ogień” idą damskie i męskie kurtki varsity. Jak widać na poniższych zdjęciach, warto było trochę nas przetrzymać – efekt końcowy jest naprawdę konkretny!

Kurtki to oczywiście kolejne projekty z limitowanej serii EthniCity, która jest połączeniem etnicznych tkanin z miejskimi krojami. Tym razem marka sięgnęła po tkaniny pochodzące z okolic Zatoki Gwinejskiej, które połączyła z klasycznym krojem kurtek w stylu varsity.

Wśród propozycji znajdziemy cztery kurtki męskie i trzy damskie. Cechą wspólną wszystkich nowości jest baza z wysokiej jakości wełny. Varsity dla płci pięknej zapinane są na suwak, a dla Panów na napy. Wszystkie kurtki posiadają wnętrza pasujące do kolorów rękawów, które w tym sezonie są naszym zdaniem kozackie!

Redakcji szczególnie go gustu przypadły męska COPPER i damska RED. Ciekawi jesteśmy, który wariant Wy wybierzecie. Nowości kupicie w oficjalnym sklepie ARRIBA WEAR.

Przeczytaj również

WE PEACE IT APPAREL – Podobno nic dwa razy się nie zdarza

czytaj dalej

MASS DENIM LOOKBOOK BLAKK FW’15

czytaj dalej

PROSTO FW 15/16

czytaj dalej

Paris+Hendzel – W O N D E R L A N D Autumn/Winter ’15/16

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *